Hlavní navigace

Ztrácíte přehled o dění ve vaší firmě? Mějte vše pod kontrolou!

Ztrácíte přehled o dění ve vaší firmě? Máme pro Vás snadné řešení. Mějte vše pod kontrolou kdykoliv a kdekoliv!
15. 11. 2010

Sdílet

Obchodní nabídky, ceníky, smlouvy, korespondence – tyto a řada dalších dokumentů putují napříč firmou, přesto jen málokdo má přehled, na kterém počítači či serveru jsou vlastně uloženy. Velmi častá realita interního prostředí u firmy, která nabízí své výrobky a služby prostřednictvím vlastního obchodního týmu, či obchodních zástupců.

 


Pokud se i Vy setkáváte s obdobným modelem řízení obchodního oddělení nebo celé firmy, máme pro Vás řešení s nulovou počáteční investicí. S informačním systémem EVM (ke stažení zde) získáte nejen okamžitý přehled o dění ve vaší firmě kdykoliv a odkudkoliv, ale také vyřešíte jednou pro vždy problematiku efektivního řízení.

EVMPrávě konkrétními dokumenty každá obchodní společnost začíná a končí. Ať už jsou to zmiňované obchodní nabídky, ceníky, smlouvy, atd. Využijte aplikaci EVM jako informační nástroj k pořizování, následnému uchovávání, postupnému zpracovávání a finálnímu sdílení veškeré firemní dokumentace. Aplikace EVM tedy umožňuje dokumentovat, uchovávat informace ve vazbách a předem definovaným způsobem reagovat na konkrétní „události“ pomocí automatizovaného vyhodnocování  vašich dat – např. faktury po splatnosti, prošlá školení, blížící se konec záruční lhůty atd. Veškeré funkce systému EVM směřují k hlavnímu cíli - efektivně řídit vaše informační toky a neztrácet přehled o dění ve firmě.

Systém EVM doporučujeme nasazovat a implementovat ve společnostech, kde s jednotlivými informacemi pracuje více osob, což je dnes zcela běžnou záležitostí. Samotná praxe ukazuje, že sdílení informací pomocí různých tabulek a sdílených dokumentů či e-mailů je problematické zejména v těchto oblastech:

-    efektivní sdílení dokumentů z více počítačů najednou
-    zajištění aktuálnosti dat u všech uživatelů
-    řízení přístupu k informacím, tedy ne všichni by měli mít přístup ke všemu
-    sledování provedených změn, např. kdo jakou informaci kdy změnil
-    vyhodnocování úspěšnosti řízení a plnění ukazatelů
-    automatizovaná kontrola, tzv. Alerter - blížící se termíny revizí, výročí smluv….

 Systémem EVM je možno pokrýt jakékoliv činnosti ve firmě jako například:

•    řízení obchodní činnosti (systémy CRM tj. klienti, poptávky, nabídky, smlouvy, výpovědi, kontaktní adresy, schůzky, řízení obchodních příležitostí a podpora direct marketingu)
•    oběh dokumentů a jejich schvalování (smlouvy, nabídková řízení, schvalování došlých faktur, interní předpisy a pravidla, dovolenky ……
•    personální agendy (evidence zaměstnanců, platné školení zaměstnanců, evidence kontaktů)
•    evidence práce a úkolů u obchodních i technických pracovníků (evidence úkolů, stavů úkolů, spotřebované doby na úkol, tvorba podkladů pro fakturaci)
•    plánování a controlling finančních ukazatelů společnosti (tvorba věcného plánu nákladů, tržeb včetně sledování jeho plnění)
•    evidence spravovaných a udržovaných systémů včetně evidence revizí, nákladů na opravy a údržbu (výtahy, elektro zařízení, vozidla…)
•    evidence veškerého majetku ve firmě
•    a mnoho dalších agend…

Systém dále nabízí několik unikátních vlastností, kterými se odlišuje od běžných aplikací.  Především je plně modifikovatelný a dokáže se přizpůsobit potřebám i podobám procesů ve firmě. Nepřizpůsobujete tedy chod firmy informačnímu systému, ale informační systém firmě. Tuto vlastnbost přizpůsobení nevyužijete pouze při implementaci (tedy v rámci nasazení systému), ale systém lze poměrně jednoduše přizpůsobit i novým či změněným požadavkům společnosti kdykoliv v průběhu jejího používání.

 Použitý model pro prezentaci dat je maximálně flexibilní. Každý uživatel si sám může vytvořit pohled a vybrat ze systému data přesně v takové podobě, v jaké je aktuálně potřebuje či může použít přednastavené pohledy. Dále pak lze jednoduchým způsobem uživatelské pohledy sdílet s ostatními uživateli. Při veškerých činnostech systém vyhodnocuje uživatelská práva, zabezpečení dat je v každém okamžiku 100% zajištěno, uživatelé mají vždy přístup pouze k povoleným informacím. K dispozici jsou také jednotlivé funkcionality, mezi které patří workflow, time management, kompletní audit změn (lze nastavit sledování veškerých změn v datech a tyto operace zpětně dohledat).

 Systém EVM je plně přizpůsobitelné potřebám většiny firem a společností. Mezi ostatními produkty vyniká svou flexibilitou, zabezpečením a schopností reagovat na dynamický vývoj každé společnosti. Mimořádný je i způsob definice uživatelských práv. EVM je postaven na moderních technologiích, umožňuje automatizaci činností a přizpůsobení firemním procesům.

Součástí EVM je mobilní přístup k datům odkudkoliv a podpora celé řady webových služeb včetně prezentace formou webového portálu (e-shop, katalog služeb, rezervační systémy).

Udělejte i ve vaší společnosti pořádek a zajistěte si tak plynulý a kontrolovaný chod firmy – což je bezesporu základ nejen pro úspěšné obchodování. Pokud je i vaším cílem efektivní řízení a zajištění přehledu o chodu vaší firmy, máme společný cíl - pomocí systému EVM je váš cíl snadno na dosah.

Na závěr to nejdůležitější. Informační systém EVM můžete pořídit i bez přímých vstupních investic zcela zdarma v edici FREE a to i pro komerční využití na neomezeně dlouhou dobu.

Informační projekt Jak řídit firmu

Hlavním cílem projektu je obeznámit všechny zájemce o danou problematiku se základními a posléze pokročilými principy využití vhodných softwarových nástrojů v systému evidenčního manažera EVM ke komplexnímu řízení firmy.

Na portále www.jakriditfirmu.cz jsou prostřednictvím článků, video-tutoriálů, tipů a diskuzí představovány  různé možnosti, jak za pomoci univerzálního informačního systému EVM dosáhnout např. efektivnějšího procesního řízení, nebo přehledu napříč celou firmou od dokumentace, obchodních případů až po inventarizaci majetku ve firmě. Univerzální informační systém EVM je na portále ke stažení ve FREE verzi zcela zdarma na neomezeně dlouhou dobu i pro komerční využití.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).