Hlavní navigace

Zázrak jménem Phaser 8860/8860 MFP

Zázrak Xeroxu! Barevný tisk za cenu černobílého. Tiskárny a multifunkce od Xeroxu představují technologii tuhého inkoustu, s níž tisknete barevně už za 0,35 Kč.

Sdílet

Zázrak jménem Phaser 8860/8860 MFP


Kdo nerad utrácí za drahé barevné cartridge, může se radovat. Tiskárna a multifunkce od Xeroxu nabízí uživatelům novou a úspornou tiskovou technologii, která spojuje výhody inkoustového a laserového tisku do jednoho zařízení. Xerox tvrdě pracoval téměř pět let, ale stálo to za to. Teď se chlubí tiskárnou a multifunkčním zařízením Phaser 8860/8860 MFP, která obsahují poslední generaci tuhého inkoustu a která především umožňují poprvé v historii barevný tisk za cenu černobílého. Tomu se říká pokrok.Zázrak

Proč je lepší, když inkoust ztuhne?

Xerox Phaser 8860/8860 MFP jsou prvními produkty, které obsahují novou generaci technologie tuhého inkoustu od společnosti Xerox. Jejich hlavní výhodou je vyšší výtěžnost, čímž se snižuje cena barevného tisku. Zjednodušeně: S jednou kostičkou tuhého inkoustu vytisknete daleko víc stránek a tím výrazně ušetříte náklady. Xerox svůj spotřební materiál dodává ve formě inkoustových kostiček, které jsou tvarově kódovány a jednoduše zasazeny do inkoustových zásobníků.

Chtějte už jen excelentní barevný tisk

S tiskovým objemem až 10 tisíc stran měsíčně naleznou produkty uplatnění prakticky v jakémkoli prostředí. Ať už jste živnostník, nebo vedoucí IT oddělení, skvělý výkon za skvělou cenu se hodí každému. S rychlostí tisku 30 stránek za minutu barevně i černobíle, 750MHz procesorem a podporou Adobe PostScript3 tiskne Phaser 8860/8860 MFP dokumenty, které odpovídají barevné škále Pantone. Zařízení nabízí automatický oboustranný tisk nebo umístění více stran na jednu stránku.

Vaši práci urychlí a usnadní pokročilejší funkce. Díky špičkovému softwaru pro optické rozpoznávání znaků (OCR) lze dokumenty na multifunkci Phaser 8860 MFP naskenovat a převést do digitální formy, což vám ušetří čas a peníze. Phaser 8860 MFP skenuje rychlostí až 22 stran za minutu a má dvě softwarové možnosti skenování, které umožňují skenovat přímo do počítače nebo do e-mailu. Zařízení kopíruje rychlostí 22 stran barevně i černobíle s první kopií za 15 sekund. Mezi možnosti kopírování patří též tvorba a kopírování brožur, opakování snímku a porovnávání. Velice příjemné pro vás může být rovněž zjištění, že tisknout můžete takřka na jakýkoli druh papíru včetně recyklovaného nebo strukturovaného, aniž by výsledná kvalita tisku utrpěla.

Kvalitu potvrzuje ocenění Top Produkt

XeroxBarevná tiskárna Phaser 8860 je oceňována domácími i zahraničními odborníky. V letošním roce se dostala do finále soutěže IT Produkt 2009 pořádané časopisem Computerworld v kategorii tiskových řešení, jejíž vyhlášení proběhne na konci roku. Navíc byla redaktory serveru PC World.cz vyhodnocena jako Top Produkt. Novináři ocenili skvělou výstupní kvalitu dokumentů a zvláště fotografií. Pokud vás nepřesvědčí domácí, může se Phaser 8860 navíc pochlubit oceněním zahraničním. Better Buys for Business, nezávislá americká analytická firma zabývající se kancelářským vybavením, jmenovala Phaser 8860 Inovativním kancelářským výrobkem roku 2007.

Držte náklady pod kontrolou

Všechny výhody levného tisku jsou na vaší straně. Náklady na provoz tiskárny lze snížit tříúrovňovým účtováním od Xeroxu, kdy jsou u barevného tisku nastaveny celkem tři cenové úrovně podle pokrytí papíru tonerem – doplňkový barevný tisk, který nabízí barevný tisk za cenu černobílého (do 1,2% pokrytí papíru barevným tonerem), kancelářský barevný tisk (1,2–8% pokrytí) a grafický barevný tisk (cca 8–100% pokrytí). Tiskárna automaticky sleduje, jaká část stránky byla vytištěna barevně a jaká černobíle, a vy platíte opravdu jen za to, co skutečně vytisknete. Výsledná cena již od 0,35 Kč za barevnou stránku jistě ohromí i největší šetřílky.

Není nad kvalitní servis

Když to nejde, jak má, Xerox vás vždycky podrží. K produktům Phaser 8860/8860 MFP nabízí kvalitní služby také v oblasti servisu. Patří k nim mimo jiné zabezpečení nepřetržitého tisku a kopírování i v případě technických potíží zařízení či vyčerpání spotřebního materiálu. Sjednejte si smlouvu o servisním zabezpečení a získáte výhody kompletního servisu nad rámec běžné záruky. Samozřejmostí je pak dojezd servisního technika do 2. pracovního dne od nahlášení servisní události, aktualizace softwaru zařízení nebo zapůjčení náhradního stroje v případě vážnější poruchy zařízení. Xerox dbá na flexibilitu a rychlost svých služeb, takže náhradní díly a práci servisního technika zajistí v běžné pracovní době a dodávky spotřebního materiálu do druhého dne. Pokaždé máte záruku originálního spotřebního materiálu, a především garantovanou bezkonkurenční cenu černobílého i barevného tisku, kdy platíte jen za počet stran, nikoli za sady inkoustových kostek.

Zvykejte si na nové standardy, které u nás Xerox zavádí. Pevně věříme, že vám to půjde snadno a s radostí, tak jako tisk.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).