Hlavní navigace

Xiaomi Redmi Note 8: Jak vypadá tahle oblíbená verze?

 Autor: Roman Samborskyi / Shutterstock.com
Čím vás potěší a proč si ho pořídit?
5. 1. 2021

Sdílet

Společnost Xiaomi je známá tím, že vyrábí velice výkonné telefony za opravdu přijatelné ceny. A výjimkou není ani verze Xiaomi Redmi Note 8, který je vhodný pro všechny průměrně náročné uživatele. Čím vás potěší a proč si ho pořídit?

Fotoaparát Xiaomi Redmi Note 8

Fotoaparát Xiaomi Redmi Note 8 je to nejlepší, co vás na tomto telefonu čeká. Hlavní zadní fotoaparát má rozlišení 48 Mpx se světelností f/1.8, za což mu opravdu tleskáme. Nicméně další 3 zadní fotoaparáty jsou také kvalitní a dokážou konkurovat i fotoaparátům mnohem dražších telefonů. Navíc aplikace je velice přehledná a jednoduše se sv ní vyznáte. Můžete si tak například nastavit automatický blesk.

Design Xiaomi Redmi Note 8

Xiaomi Redmi Note 8 nezklamal ani po designové stránce. Je dost podobný verzi Pro, má jen o něco ostřejší hrany, které samozřejmě nijak nenaruší komfort při jeho užívání. V horní části rámečku je usazen infračervený port a zářez pro kameru. Zvuk je přenášen kvalitně díky velmi tenké vodorovné mřížce.

Modelu nechybí ani 3,5mm jack pro sluchátka, který je umístěn ve spodní části telefonu, což zajišťuje kvalitnější přenos zvuku. Vedle něj je umístěn audio výstup a USB-C port pro nabíjení.

Výdrž baterie

V ohledu výkonu baterie je Redmi Note 8 na hodně vysoké úrovni, jelikož má kapacitu 4 000 mAh, což je více než slušná výbava. Telefon tak s přehledem zvládne fungovat i dva dny, pokud tedy často nehrajete hry nebo nesledujete videa. Je tedy vhodný i jako pracovní telefon, který nemáte často možnost v průběhu dne plného schůzek nabíjet. Díky rychlému nabíjení poté zvládnete nabít 100 % baterie pohodlně za necelé 2 hodiny.

Xiaomi Redmi Note 8 je velice oblíbeným dárkem nejenom pro svůj design, ale také nízkou cenu, kterou kvalita rozhodně převyšuje.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).