Hlavní navigace

Xiaomi Redmi 7: jaké jsou jeho vlastnosti a výhody?

Komerční sdělení  Autor: Foxy burrow / Shutterstock.com
Nejlepším aspektem tohoto telefonu je kvalitní fotoaparát.

Sdílet

Xiaomi Redmi 7 přináší mnoho výhod, které může tato oblíbená čínská značka nabídnout. Operační systém Android 9 Pie je spolehlivý, a díky svým parametrům i rychlý. Nejlepším aspektem tohoto telefonu je kvalitní fotoaparát, který potěší všechny nadšence pořizování snímků. Jaké jsou jeho další výhody?

Design Xiaomi Redmi 7

Xiaomi Redmi 7 je na pohled velice moderní a vypadá jako telefon z vyšší cenové třídy. Jeho 6,26palcový displej je skvěle čitelný s rozlišením 1520 × 720 bodů. Rám a zadní část jsou vyrobeny z kvalitního polykarbonátu, což je velice příjemný materiál na omak, na pohled ale připomíná sklo. Na zadní části je samozřejmě čtečka otisku prstů, což je skvělá volba v zabezpečení telefonu. Velkou výhodou je také možnost odemykání pomocí rozpoznávání tváře, což je další výhoda na poli zabezpečení vašeho telefonu.

Kvalitní fotoaparát

Tento telefon přináší dvojitý fotoaparát s rozlišením 12 + 2 megapixely. Díky umělé inteligenci si můžete být jisti, že i za nepříznivých okolních podmínek pořídíte skvělé snímky. O jejich kvalitu se postará o vynikající optika. Přední kamera pořizuje vice než kvalitní selfies, a to díky fotoaparátu s rozlišením 8 Mpx. Fotoaparát obecně dobře zvládá expozici a dynamický obsah.

Výkon telefonu

Baterie je vestavěná, tudíž nevyměnitelná, jejíž kapacita je 4000 mAh. To je slušný potenciál pro výdrž, která je v tomto případě opravdu nadprůměrná. Nemusíte tak s sebou všude nosit nabíječku, jelikož při běžném používání klidně vydrží i 2 až 3 dny v provozu. Pokud budete hrát hry nebo sledovat videa, vydrží v provozu až 9 hodin. Xiaomi Redmi 7 také podporuje rychlé nabíjení s konektorem Micro USB.

Vyzkoušejte taky tento výkonný telefon za skvělou cenu.