Hlavní navigace

Xiaomi Mi 9 se super displejem a ještě lepší fotoaparátem

Komerční sdělení  Autor: GaudiLab / Shutterstock.com
Kvalitní telefon střední třídy.

Sdílet

Pokud hledáte kvalitní telefon střední třídy, Xiaomi Mi 9 je opravdu skvělou volbou. Nabízí spoustu nadstandardních výhod, jako je například bezdrátové nabíjení. Je to skvělá volba v poměru cena versus výkon. Jaké jsou jeho další výhody?

Obrazovka Xiaomi Mi 9

Obrazovka a design Xiaomi Mi 9 celkově se blíží k tomu nejlepšímu, co mohou telefony střední třídy nabídnout. Pyšní se displejem Super AMOLED s hustotou 432 pixelů na palec. To je větší ostrost, než mají ostatní modely v této cenové relaci. Obrazovka má spoustu možností přizpůsobení barev dle vašeho vlastního nastavení. Displej dokáže vytvořit opravdu hlubokou černou a můžete si také nastavit tmavý režim.

Fotoaparát Xiaomi Mi 9

Xiaomi Mi 9 má trojitý fotoaparát, kterým se rozhodně může pyšnit. Je totiž na telefon střední třídy rozhodně nadprůměrný. Hlavní snímač má 48 megapixelů a funguje společně s Quad Bayer filtrem. Dalším je 12-megapixelová kamera se zoomem a 16-megapixelová ultraširokoúhlá čočka. Selfie pořídíte s kvalitní přední 20-megapixelovým snímačem.

Pokud budete chtít, je možnost si nastavit svůj vlastní režim pro vytváření fotografií, jako je například Portrét, Noc či Panoráma. Také vás velice příjemně potěší spodní ultraširokoúhlý senzor, což je velkou výhodou, pokud se již nemůžete posunout dozadu, ale chcete zabrat více prostoru.

Hardware Xiaomi Mi 9

Co se týče výkonu tohoto telefonu, prakticky vše je dokonalé. Potěší vás přítomnost čipsetu Snapdragon 855 – Xiaomi Mi 9 je prvním smartphonem, který tento čipset obsahuje, což je tedy opravdu velká výhoda. Operační paměť 6 GB dává prostor i pro náročný multitasking. Takže pokud rádi hrajete hry nebo sledujete videa, je tento telefon pro vás skvělou volbou – funguje totiž absolutně bez sekání.

Tento fotoaparát budete milovat.