Hlavní navigace

VMS - servery pro všechny vaše weby nebo aplikace

Komerční sdělení
Vytváříte on-line aplikace a potřebujete své projekty hostovat na kvalitním serveru nebo hledáte jen kvalitní hosting pro své stránky? ACTIVE 24 vám dá server již od 399 Kč měsíčně!

Sdílet

VMS - servery pro všechny vaše weby nebo aplikace

Vytváříte on-line aplikace a potřebujete své projekty hostovat na kvalitním serveru nebo hledáte jen kvalitní hosting pro své stránky? ACTIVE 24 vám dá Virtuální Managed Server již od 399 Kč měsíčně!

Co je to Virtuální Managed Server

Virtuální managed server (VMS) od ACTIVE 24 je v podstatě vyhrazená část fyzického serveru, určená jen jednomu zákazníkovi, který zde může vytvářet další virtuální prostory pro své domény. Je to ideální služba pro ty, kteří potřebují provozovat vlastní server s rychlou internetovou konektivitou do českého i zahraničního internetu a přitom nechtějí investovat peníze do hardware a zdlouhavé instalace, konfigurace a správy serveru.

Starejte se o svůj business, ostatní zařídí ACTIVE 24

Hlavní výhodou VMS od ACTIVE 24 je fakt, že veškerá správa serveru po softwarové i hardwarové stránce je plně přenesena na společnost ACTIVE 24. Vy tak nemusíte nic kupovat, nic instalovat ani nic spravovat, stejně tak vás nemusí zajímat instalace nejnovějších patchů a aktualizací. Můžete se tak tedy plně soustředit na vývoj a prodej vlastních webových aplikací. Kromě toho vám ACTIVE 24 v rámci SLA garantuje jasně definované parametry dostupnosti služby, která je minimálně 99,93%. Naprostou samozřejmostí je také bezplatná nonstop technická podpora od certifikovaných profesionálů.

Nyní akční nabídka, model VMS Profi  (HDD - 30 GB, RAM /paměť - 1024 MB, Počet CPU jader 2, Agregace CPU jader - 1:4, počet domén – 30, prostor pro e-maily 10 GB, prostor pro DB 2500 MB) se slevou 30%.

Více na: www.active24.cz