Hlavní navigace

Tvorba webových stránek vlastními silami?

Komerční sdělení  Autor: saywebpage.com
Stejně jako je internet nedílnou součástí našich životů, jsou webové stránky nezbytným předpokladem pro úspěch.

Sdílet

Stejně jako je internet nedílnou součástí našich životů, jsou webové stránky nezbytným předpokladem pro úspěch v mnoha oborech lidské činnosti. Nejenom velké korporáty, ambiciózní firmy, start-upy, ale také řemeslnícikadeřnicekosmetičkymasérky a další poskytovatelé drobných služeb se bez www stránek jen stěží obejdou. Doba, kdy se služby hledaly v tlustém katalogu, je nenávratně pryč. V současnosti se technologie vyvíjí neuvěřitelně rychle. Zatímco ještě před pár lety se webové stránky zobrazovaly pouze na počítačích, dnes je nutností optimalizované zobrazení i pro mobilní zařízení. Vlastní webové stránky jsou jednou z prvních věcí, kterou řešíme při vstupu do podnikatelského světa. Ptáte se, jak vybrat  správnou firmu a kolik to bude stát? Pojďme se podívat na možnosti tvorby web stránek.

Vytvořit si vlastní webové stránky

Potřebujete statický prezentační web a umíte kódovat webové stránky? Máte skoro vyhráno. Stačí si najít čas na pár desítek hodin, vytvořit si vlastní webdesign, nakódovat web, provést testování, pronajmout webhosting a koupit doménu. Když nepočítáme vlastní čas, tak náklady na webhosting a doménu jsou přibližně 800 Kč/rok.

Vlastní webové stránky na systému Saywebpage

Nemusíte na nic čekat, nikam chodit, žádat někoho o pomoc. Dokonce není nutné, abyste uměli programovat anebo kódovat. Přesto si můžete snadno a rychle naklikat vlastní webové stránky téměř za cenu webhostingu s doménou. Cena takové stránky začíná na 1188 Kč/rok bez DPH.

Tuto možnost nabízí například systém Saywebpage

K dispozici máte několik předpřipravených webových šablon, nebo si můžete naklikáním vytvořit vlastní šablonu. V prvním kroku si vyberete webovou šablonu, která odpovídá vašemu zaměření, a pak už jednoduše editujete prvky v šabloně. Pokud používáte Word, zvládnete i správu stránky na systému Saywebpage.

Tento systém je vhodný především pro živnostníky, kteří za velmi nízkou cenu mohou prezentovat své služby a využít jednoduchý formulář pro sběr poptávek z webové stránky. Pokud jste větší společnost a řešíte více marketingových kanálu, zejména SEO, budou pro vás výhodnější webové stránky na míru.

Webové stránky na míru

Pokud mají webové stránky sloužit k podnikání a plnit složitější podnikatelské cíle, může být přínosné využít služeb profesionálů. Tvorba webových stránek a online marketing jsou komplexní služby, které je výhodně řešit společně. Je nutné zvolit vhodné technickém řešení, ale také využít know-how v oboru.

Webové stránky musí obstát ve srovnání s konkurencí. Takové stránky umí vytvořit profesionálové. Pochopitelně to bude stát více než webové stránky postavené vlastními silami, ale ušetříte čas a získáte know-how profesionálů. Rozhodnutí je na každém.