Hlavní navigace

Stropní ventilátor splyne s místností a v létě vám zajistí čerstvý vzduch bez kompromisů

Komerční sdělení  Autor: antoniodiaz / Shutterstock.com
Estetika i užitečnost.

Sdílet

Možná i vy uvažujete, že vás přestalo bavit celé léto trpět horkem. I ten nejkrásnější prostor se stává sálajícím peklem, když se v něm v letním vedru nedá ani dýchat. Stropní ventilátor lze kombinovat s osvětlením, a stane se tak příjemnou součástí vaší místnosti.

Estetika i užitečnost

Pokud hledáte možnosti, jak prostor vaší kanceláře, provozovny nebo bytu v letním horku ochladit, je hned několik možností. Buď si pořídíte klimatizaci, která vám v zimě může sloužit i jako topení, nebo se poohlédnete po elegantním řešení letního horka. Stropní ventilátor má oproti jiným variantám mnoho výhod. Lze jej kombinovat s osvětlením místnosti – tím si zajistíte, že vypadá po celou dobu užívání velmi elegantně.

Jen jedna instalace

Stropní ventilátor se jednou nainstaluje na své místo, a pak už se jen dlouhé roky spokojeně využívá. Na rozdíl od stolních, sloupových nebo stojanových ventilátorů nijak nepřekáží v místnosti a neruší její vzhled. Stropní ventilátor je také velmi praktický na údržbu. Díky dálkovému ovládání a zajímavým funkcím se stane vítaným společníkem i vašeho prostoru. Ventilátor vám během léta dokonale zpříjemní teplé dny.

Časovač je super vychytávka

Mít v prostoru čerstvý vzduch je paráda! Navíc si díky ventilátoru s časovačem můžete do posledního puntíku korigovat, jak si přejete pokoj vychladit. Nastavíte si intenzitu a dobu, po kterou má přístroj pracovat, a nemusíte dál již na nic myslet. Ideální zejména v případě, pokud máte spotřebič umístěn ve spací místnosti. Klidný spánek v místnosti, kde je příjemný vzduch, to je k nezaplacení.

Stropní ventilátory mají oproti jiným druhům podobných zařízení v tom, že nijak nepřekážejí v místnosti, jsou velmi tiché a mají spoustu užitečných funkcí, které ovlivňujete pomocí dálkového ovladače. Léto se tak stane opět oblíbenou částí roku i ve vašem interiéru.

Zdroj obrázku:

antoniodiaz / Shutterstock.com