Hlavní navigace

Portál Kaufino: myslete na budoucnost a ušetřete už svými nákupy

Komerční sdělení  Autor: adventures.com
Ať už řešíte rodinný či osobní rozpočet, vždy přijde vhod nějaká ta ušetřená koruna. Jak ale na pravidelné či průběžné snižování výdajů?

Sdílet

Snížení finančních nákladů může být hračka

Stačí pár jednoduchých kroků a snížíte své náklady trvale. Kde ale začít? Prvním krokem by mělo být především určení si možností vlastního finančního rozpočtu, ze kterého pak vychází kroky další. Velmi praktické je vést si finanční rozpočet způsobem, který pro vás bude dlouhodobě udržitelný. Někomu mohou více vyhovovat tabulky, kam si pravidelně vše zaznamenává a je možné si vše přizpůsobit vlastním potřebám, jinému člověku bude vyhovovat spíše jednodušší cesta, kterou může být například některá z dostupných aplikací pro správu rozpočtu. Záleží jen na vás. 

Pro realizaci rozpočtu je nutné vytvoření výchozího stavu, tedy souhrn všech příjmů a následné určení pravidelných výdajů. Jedná se o vytvoření přinejmenším obecné představy osobního rozpočtu či rozpočtu domácnosti, kde se následně hodí vytvořit jednotlivé kategorie s určením finanční hodnoty, ze které je možné pro danou kategorii čerpat, případně která slouží k úsporám. Ty poslouží k naplnění finančních cílů, které jsou pro vás důležité. 

Důležitým krokem pak je samozřejmě držet se svých rozpočtových cílů a fungovat dle stanoveného měsíčního plánu. To však nemusí být vždy zrovna jednoduché, obzvláště v případě, kdy se teprve učíte fungovat alespoň se základním rozpočtem. I zde je ale možnost jednoduchého řešení. 

Kvalitní produkty za dostupnější ceny

Pomoci zde může právě portál Kaufino. Jedná se o webový portál, který shromažďuje a nabízí pestrý výběr akčních letáků, a to všech větších obchodních řetězců, ve kterých běžně nakupujete. Uživatel Kaufina má tak přístup k nepřebernému množství akčních nabídek a slev, které mohou výrazně pomoci ke splnění stanoveného rozpočtu, a nemusí tak zbytečně dojít k jeho přesažení. 

Pro každého bývají mimo fixní výdaje, kterými jsou náklady na bydlení a denní cestování, velmi nákladné například potraviny a produkty pro osobní péči a péči o domácnost. V tomto případě může pomoci například Teta leták, který nabízí pestrý výběr právě produktů v oblasti kosmetiky a péče o domácnost z obchodů Teta drogerie. Dále pomůže Tesco leták, který nabídne zákazníkům obchodu Tesco nejen produkty pro úklid domácnosti, ale také kvalitní potraviny, a to za velmi dostupné ceny. Díky tomu může být mnohem jednodušší nakupovat pravidelně veškeré potřeby a potraviny, aniž by došlo k dlouhodobému narušení rozpočtu. Naopak můžete díky slevám ušetřit více a dosáhnout tak snáze svých finančních cílů.