Hlavní navigace

OREA Hotels vám nabídne dovolenou a ubytování nejrychleji

Komerční sdělení
Společnost OREA HOTELS v uplynulých týdnech rozšířila své pokrytí on-line médií o Twitter i moderní adresářovou službu .tel a dokazuje tak, že on-line marketing bere skutečně vážně.

Sdílet

Orea Hotels .telUživatelé se nyní dostanou k nabídce ubytování pod značkou OREA na Facebooku, Youtube, Twitteru i mobilních telefonech. Kromě nabídky ubytování na jedno kliknutí chce společnost poskytovat také informace o dění ve vybraných lokalitách a lákat tak uživatele k návštěvě.

OREA HOTELS patří mezi nejaktivnější značky na českém internetu minimálně  z pohledu nabídky ubytování. Dokazuje to například množství odkazů ve výsledcích vyhledávání i celkové množství publikovaného obsahu na internetu, které je k dispozici uživatelům, aby se mohli spolehlivě rozhodnout ve výběru ubytování nebo dovolené. Měnící se prostředí internetu a nová zařízení ovšem kladou před společnosti četné výzvy v předkládání obsahu koncovým uživatelům, v poslední době jsou to pochopitelně zejména sociální sítě a mobilní zařízení. Výrazný vzestup ovšem zažívá také lokální marketing, který nabírá na důležitosti s měnícím se přístupem vyhledávačů k zobrazování výsledků vyhledávání a respektování polohy uživatele vyhledávání. OREA HOTELS proto připravila unikátní kombinaci on-line médií pro pokrytí všech těchto oblastí a udržení stálé nabídky nadstandardních služeb pro své klienty.

Místem, které by klienti neměli vynechat při výběru ubytování, je Youtube stránka OREA přinášející více než 20 videí z hotelů, hotelových restaurací, měst a lázní po celé České republice. Uživatel se může u videa podívat na komentáře, přidat informace o vlastní zkušenosti, sdílet jedním kliknutím na sociálních sítích nebo ho uložit pro pozdější zobrazení. Výhodou serveru Youtube je schopnost přizpůsobit se rozlišení zařízení, ze kterého na něj přistupujete, a proto můžete videa optimálně sledovat i na mobilních zařízeních, jež jsou čím dál rozšířenější.

Místem, kde uživatelé tráví na internetu čím dál více času, je sociální síť Facebook. I zde chce jít OREA klientům naproti. Kromě centrální Facebook stránky OREA se můžete přihlásit i na stránky dalších hotelů, kde se dozvíte o aktuálních výhodných nabídkách ubytování, kulturních, společenských nebo sportovních akcích v daném místě. Pro většinu fanoušků stránek OREA jsou ovšem největším zpestřením časté soutěže o víkendové pobyty v hotelech OREA nebo jiné lákavé ceny. Smyslem Facebook stránky je ovšem také nabídnout klientům prostor pro vyjádření zkušeností s ubytováním v hotelech OREA a odhalit další možnosti zvyšování kvality poskytovaných služeb.

Zatímco na Facebooku se OREA HOTELS prezentuje již několik měsíců, Twitter OREA je horkou novinkou orientovanou na potenciální zahraniční klienty. Ti na Twitteru najdou informace týkající se České republiky, ubytování, dovolené nebo konkrétních míst a akcí, k nimž OREA může nabídnout své ubytovací a hotelové služby. Twitter tak v podstatě funguje jako informační služba, která vám přinese krátké a vysoce aktuální zprávy z oblasti, která vás zajímá. OREA chce být v tomto směru aktivní nejen v  nabídkách ubytování ve svých hotelech, ale informovat na Twitteru také o zajímavých akcích v České republice a motivovat tak zahraniční uživatele k návštěvě. Konkrétním příkladem může být známý irský svátek svatého Patrika, který zahraniční turisté rádi jezdí oslavit mimo svou zemi. V České republice jistě ocení nejen tradičně nižší ceny jídla a nápojů, ale také kvalitní ubytování a bohaté možnosti vyžití.

Pro mobilní zařízení, lokální marketing a propojení všech on-line míst OREA zvolila platformu celosvětového adresáře .tel. Ve spolupráci s CZTEL vytvořila efektní prezentaci orea-hotels.tel, která přináší uživatelům nejrychlejší spojení s OREA HOTELS, ať jsou kdekoliv. Nejen, že obsahuje veškeré způsoby kontaktu s jednotlivými hotely, ale umožňuje i provedení požadované akce na jedno kliknutí, ať už je to zobrazení polohy v mapě, přepojení na telefonní linku nebo vstup do rezervačního systému. Uživatel tak najde všechny kontakty přehledně na jednom místě a může si rychle vybrat, jaký typ informací ho zajímá a jak se chce s OREA HOTELS spojit během několika vteřin. Hledání informací .tel stránky zjednodušují dokonce i vyhledávačům, protože ty mohou jednoznačně rozlišit typ jednotlivých informací (adresa, poloha, kontakt, klíčová slova…) a zohlednit toto při zobrazování výsledků. Ve vyhledávači nyní najdete jednoduše všechny kontakty OREA zadáním fráze orea tel.

Pokud tedy budete někdy opravdu spěchat nebo budete hledat co nejvíce informací pro výběr kvalitního ubytování, nezapomeňte na OREA HOTELS.

Úvodní foto: Lilufoto, Fotolia.com