Hlavní navigace

Nové produkty Platinetu již dostupné na českém trhu

Komerční sdělení  Autor: Platinet
Společnost Platinet S. A. je mezinárodní dynamicky se rozvíjející firmou v oblasti prodeje spotřební elektroniky, paměťových médií, bezdrátových technologií, mobilních zařízení a PC příslušenství. Platinet je producentem výrobků vlastních značek ΩMEGA, FREESTYLE a PLATINET.

Sdílet

Společnost Platinet S. A. je mezinárodní dynamicky se rozvíjející firmou v oblasti prodeje spotřební elektroniky, paměťových médií, bezdrátových technologií, mobilních zařízení a PC příslušenství. Platinet je producentem výrobků vlastních značek ΩMEGA, FREESTYLE a  PLATINET.

 

Za dlouhých 15 let své působnosti firma uvedla na trh mnoho úspěšných výrobků, které dodává do více než 70 zemí z celého světa a především pak regionu Evropy, Středního východu a Afriky (EMEA). Mezi tyto produkty patří i široká rodina USB 2.0/3.0 DEPO flash disků značky Platinet.  

 

 

Pestrobarevné USB flash disky řady DEPO se mohou pochlubit maximální rychlostí přenosu dat až 175 MB/s a kapacitou od 8GB do 256GB. Uhlazený vzhled a moderní design, společně s parametry, které odpovídají součásným požadavkům trhu, se staly zárukou spokojenosti mnoha uživatelů po celém světě. 

  Jedinečným produktem Platinetu je univerzální řešení 4v1. To je vhodné pro uživatele tabletů, smartphonů, mobilních telefonů, osobních počítačů, digitálních fotoaparátů a jiných zařízení využívajících USB, microUSB(class10), SD nebo microSD porty. Čtečka paměťových karet slouží rovněž jako USB OTG zařízení, lze ji tedy užívat jako USB/microUSB flash disk. Produkt je na  českém trhu k dispozici v několika variantách, a to 8GB, 16GB a 32GB.

 

 

Společnost Platinet v nedávné době představila také vlastní vysoce kvalitní ELITE SSD disky založené na ultra rychlé flash paměti a přenosu dat prostřednictvím SATA III s kapacitou 120/240 GB. Disk je vysoce odolný proti otřesům a vyznačuje se tichým provozem a nízkou spotřebou – max. 4,28W při rychlosti čtení až 561MB/s a rychlosti zápisu 517MB/s

 

Více informací o technických parametrech a produktech firmy lze dohledat na stránkách www.platinet.eu.

Společnost se rovněž prezentuje svým zastoupením na nadcházejícím veletrhu CeBIT (Hall 15, Stand E11).