Hlavní navigace

Náplně do tiskárny: Potřebujete nezbytně originální?

Komerční sdělení  Autor: PCWorld.com
Mezi tradiční kancelářskou techniku patří bezesporu tiskárny.

Sdílet

Doba, kdy bude možné řešit kompletně veškerou kancelářskou agendu online, ještě nepřišla. Spoustu dokumentů je zapotřebí vytisknout na papír a následně potvrdit. Jedná se především o smlouvy a jiné důležité listiny úředního charakteru. Tiskárny dnes fungují poměrně ekonomicky a u těch nejmodernějších se lze spolehnout i na to, že u nich dlouhodobě vydrží náplň. I přesto ale bude zapotřebí ji po určitém čase vyměnit. Originální model přitom nebude nezbytný…

Originální náplň jako neekonomické řešení 

Jestliže zvolíte originální náplň do tiskárny, půjdete v podstatě najisto. Získáte model, který bude stoprocentně určen do vaší tiskárny. Kvalita samotného tisku zůstane zachována na té nejvyšší možné úrovni. Podobně na tom bude i předpokládané množství vytištěných dokumentů. Přesto má všechno jeden velký háček. Originální tonery a cartridge jsou neskutečně drahé v porovnání s kompatibilními. 

Kompatibilní náplně se vyplatí 

V každém případě poznáte výhodnost nákupu kompatibilní náplně už jenom na pořizovací ceně. Pokud se chcete podívat jak vybrat náplně do tiskárny do mnohých recenzí na internetu, zjistíte, že kompatibilní jsou z hlediska poměru ceny a kvality nejvýhodnější. Mnohdy dáte za toner klidně i polovinu peněz, než by tomu bylo u originálního modelu. 

Kde nakupovat? 

Ne, určitě nemusíte chodit do žádné opravny tiskáren nebo do kamenných prodejen, kde nabízejí spousty nejrůznějších tonerů. Bohatě postačí, když si velmi jednoduše vyberete online. V eshopu TonerPartner.cz mají k dispozici spousty kompatibilních i originálních náplní. Stačí jenom zadat konkrétní model právě té vaší a najdete náplň, již potřebujete. Nakoupit si tady za výhodné ceny je velmi jednoduché a rychlé. Většinu sortimentu mají skladem.