Hlavní navigace

Microsoft Virtual Academy – online akademie pro vývojáře

Komerční sdělení  Autor: Microsoft
Úspěšní IT odborníci se nikdy nepřestanou učit a skvělé technologie se nikdy nepřestanou vyvíjet. Tuhle filozofii podporuje Microsoft Virtual Academy, která nabízí bezplatné online výukové kurzy.

Sdílet

(Partnerský příspěvek)

Na webu MVA najdete řadu školení pro IT odborníky a vývojáře, za jejichž dokončení získáte certifikát.

Microsoft svou virtuální akademii pojal jako kombinaci natočených kurzů a živě vysílaných událostí. Pokud chcete studovat v klidu a v pohodlí domova, video kurzy jsou pro vás to pravé. Naopak při živých školeních můžete komunikovat s odborníky i posluchači z celého světa. Instruktoři, kteří kurz vedou, vám v chatu odpoví na dotazy okamžitě.

Objevte a vyzkoušejte si nové technologie prostřednictvím online kurzů s tématy Windows Server, System Center, Windows 8, Office 365, Microsoft Azure a virtualizační řešení. Kurzy jsou k dispozici ve více jazycích včetně češtiny. V češtině najdete například Začínáme s Microsoft Azure a hybridním cloudem, Nasazujeme Windows 8.1 a Začínáme s administrací Office 365.

Mezi aktuálně nejoblíbenější kurzy patří: Windows Server 2016: Virtualization Deep Dive, What's New in Windows® 10, What's New in Windows® 10, Data Science and Machine Learning Essentials nebo Deep Dive into Azure Resource Manager Scenarios and Patterns. Vývojáři, kteří se chtějí naučit vytvářet aplikace, mohou využít online kurzy např. s tématy Vývoj aplikací pro Windows a Windows Phone, HTML5, C#, C++ a mnoho dalších.

Mezi aktuálně oblíbené kurzy v angličtině patří Developing Microsoft Azure Solutions, Developing Universal Windows Apps with HTML and JavaScript Jump Start, Developing 2D & 3D Games with Unity for Windows Jump Start, Hybrid Cloud Websites, Developing ASP.NET MVC 4 Web Applications Jump Start, Windows Store Apps with HTML5 Refresh Jump Start, Essentials of Developing Windows Store Apps using C# Jump Start, Developing Windows Azure and Web Services Jump Start nebo PHP for Azure.

Po registraci do MVA se stanete plnohodnotným studentem, který může sledovat své studium. Ve svém profilu najdete své dokončené kurzy a můžete porovnávat svůj postup s účastníky z celého světa. Neváhejte a zapojte se do Microsoft Virtual Academy!