Hlavní navigace

Koncovka domény

Mnoho firem při zřizování své internetové stránky zvažuje, jakou doménu si zakoupit, zda zvolit doménu s koncovkou .sk, .cz, .eu, .com, .org. To jsou nejčastěji používané koncovky domén.
26. 5. 2011

Sdílet

Najlacnejšie domény s koncovkami dle výběru klienta nabízí společnost kongo.sk. Většina slovenských firem pro svou stránku volí doménu s koncovou .sk, protože se ve většině případů jedná o čistě slovenskou firmu, a většina uživatelů internetu, pokud hledá nějakou firmu, většinou automaticky za název přidává koncovku .sk.  Správcem slovenských domén je společnost sk-nic, která stanoví podmínky a poplatky pro registraci domén. Vy si svou doménu můžete zaregistrovat jen přes autorizovaného registrátora (kongo.sk), a svou novou doménu můžete spravovat již několik sekund po vyplnění objednávky. Vlastníkem sk domény může být pouze osoba, která má trvalý pobyt na území SR. Našim klientům nabízíme .cz domény již za 12 € ročně.

Správcem evropských domén je společnost EURid a registrační poplatek za doménu každého našeho klienta odvádí naše společnost tomuto správci. Tyto domény si můžete registrovat maximálně na dobu jednoho roku, podmínkou je, že musíte být osobou nebo subjektem, který vykonává svou činnost v některém ze států Evropské unie. Cena za eu domény je pouze 6,67 € na rok.

Správcem cz domén je společnost CZ.NIC, která stanoví podmínky pro registraci českých domén. Za velmi výhodnou cenu nabízíme cz domény. U nás zaplatíte jen 7,92 € ročně za doménu.

Před registrací domény byste měli mít na paměti, že doména musí mít minimálně dva znaky, může mít maximálně 63 znaků, může obsahovat písmena, číslice a pomlčky. Domény nesmí začínat a končit pomlčkami. V případě jakýchkoliv dotazů či nesrovnalostí se na nás obraťte, rádi Vám zodpovíme všechny Vaše dotazy, kongo.sk.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).