Hlavní navigace

iPhone 6s je stálicí na českém trhu. Proč?

Komerční sdělení  Autor: Alex Carlan / Shutterstock.com
Jaké jsou novinky u iPhone 6s?

Sdílet

iPhone 6s je na pohled luxusní telefon, a to díky velkolepému designu, který okamžitě zaujme. Ale nejenom design je důvod, proč si spousta lidí tento model oblíbilo. Jaké jsou další výhody telefonu iPhone 6s?

Jaké jsou novinky u iPhone 6s?

iPhone 6s podporuje technologii 3D Touch, což znamená, že jeho displej je opravdu citlivý na tlak. Navíc je pro tento model použit mnohem kvalitnější, a tím pádem také pevnější hliník, aby nedocházelo k poškození obalu. Procesem zlepšení prošlo také krycí sklo tohoto telefonu a snímač otisků prstů, který je dokonce dvakrát rychlejší než u jeho předchůdců.

Zvládne všechny vaše každodenní potřeby

V tomto modelu je také implantovaný čip A8, který je o skvělých 25 % rychlejší než běžné čipy u předchozích modelů této značky. Což znamená rychlejší odezvu telefonu nejenom u přijímaní hovorů, ale také u vyřizování emailů či používání různých aplikací.

Fotografie a videa

Společnost Apple je známá tím, že se neustále snaží inovovat a vylepšovat fotoaparáty u svých telefonů. Umí totiž skvěle skloubit hardware a software, což činí jeho fotoaparát opravdu kvalitní. Hlavní fotoaparát má 8megapixelový snímač iSight, který vám zajistí skvělý čistý obraz, a to i při špatných světelných podmínkách okolo. Přední selfie kamera má rozlišení 1,2 MP, což dokáže poskytnout kvalitní snímky.

Displej

Displej se pyšní dostatečně vysokým rozlišením 30 dpi, které je jasné a ostré za každých okolností. Tento displej je opravdovou sázkou na jistotu. Při rozměru 4,7 palců je rozlišení 1334 × 750 pixelů. Může se pyšnit skvělými pozorovacími úhly, sytostí barev a jasem, který vám bude dostatečný i v případě, že na vás ostře zasvítí slunce.

Tyhle parametry jsou jasným důkazem, že iPhone 6s je skvělou volbou i pro náročnější uživatele, kteří se zaměřují na telefony střední třídy.