Hlavní navigace

Huawei P30 Pro aneb jaké jsou jeho přednosti?

Komerční sdělení  Autor: sergey causelove / Shutterstock.com
Může se pyšnit nejenom perfektním fotoaparátem.

Sdílet

Model Huawei P30 Pro má potenciál díky svému nadprůměrnému fotoaparátu, na který tato oblíbená čínská společnost vsází. Tento model je vybaven dokonce pětinásobným optickým zoomem, což je velké lákadlo pro uživatele. Jaké jsou jeho další výhody?

Výdrž baterie

Huawei P30 Pro se může pyšnit nejenom perfektním fotoaparátem, ale také kvalitou a výdrží baterie. Za 30 minut se dokáže Huawei P30 Pro nabít z 0 na 70 %, což je tedy úctyhodná rychlost pro baterii. 100 % nabití baterie dosáhnete dříve než za hodinu.

Pokud se jedná o streamování médií, nemá baterie Huawei P30 Pro absolutně žádnou konkurenci. Zadní skleněná strana mobilu podporuje bezdrátové nabíjení pomocí moderní technologie Qi. V tomto případě se doporučuje používání bezdrátových nabíječek Huawei, které poskytnou ještě rychlejší nabíjení.

Fotoaparát Huawei P30 Pro nabízí širokou škálu vynikajících funkcí

První skvělou funkcí P30 Pro jsou tři hlavní fotoaparáty, umístěné na zadní straně mobilu. Ten hlavní je vybaven 40 megapixelovou kamerou se snímačem Super Sensing. Prostřední fotoaparát má 20megapixelový ultraširoký senzor a úplně dole je 8megapixelový objektiv s již zmíněným pětinásobným zoomem. Tento zoom není prakticky vidět, jelikož je v telefonu instalován na plocho, což z něj dělá prakticky periskop.

Přednosti Huawei P30

  • Velký displej umožňuje pohodlné sledování videí a hraní her.
  • Výdrž baterie je nadprůměrná a nabíjení opravdu rychlé.
  • Procesor je vylepšený, tudíž se telefon neseká ani při hraní náročných 3D her.
  • Díky extrémně vysoké zadní kameře je telefon skvělý pro pořizování scénických snímků.

Huawei P30 Pro tak nabízí kombinaci několika skvělých vlastností, které u svého mobilního telefonu můžeme očekávat. A to opravdu skvělý fotoaparát, úchvatný displej a nadprůměrný výkon a výdrž. Co víc si přát?