Hlavní navigace

Chytré hodinky mají spoustu výhod. Proč si je pořídit?

Komerční sdělení  Autor: Andrey_Popov / Shutterstock.com
Jaké jsou neojblíbenější funkce chytrých hodinek?

Sdílet

Inteligentní hodinky pomalu, ale jistě vytlačují klasické hodinky, které nám povětšinou dokážou určit pouze čas a datum. Nabízejí totiž mnoho dalších funkcí, které dokážou i vaše smartphony, což je v dnešní technologické době opravdu velká výhoda. Proč byste si je měli pořídit i vy?

Sledují vaši kondici

Jedna z neojblíbenějších funkcí chytrých hodinek je slevování vaší fitness kondice, což vás v mnoha případech dokáže motivovat k plnění vašich cílů, které si určíte. Nepotřebujete tedy již do fitka žádné další pomocníky, jako jsou krokoměry či fitnesstrackery, jelikož vaše nové chytré hodinky zvládnou všechno dohromady. Ty dokážou počítat různé vaše aktivity jako jsou kroky, kalorie, vzdálenost, tepovou frekvenci nebo dokonce kvalitu spánku.

Odpovídejte na zprávy a přijímejte hovory jednoduše

Co vás jistě potěší, je fakt, že můžete ovládat svůj telefon, aniž byste jej vůbec museli vytahovat ze své kapsy. Což je velkou výhodou hlavně v zimním počasí, kdy nosíte rukavice nebo máte zmrzlé ruce, ze kterých telefon snadněji vypadne a rozbije se. Spousta hodinek totiž disponuje hlasovou podporou, takže klidně můžete přijmout hovor nebo hlasem odpovědět na SMS zprávu.

Sledujte upozornění na sociálních médiích

V dnešní době sociálních sítí potřebuje být prakticky každý neustále online. Na svém zápěstí tak jednoduše můžete kontrolovat notifikace z Facebooku, Messengeru, Twitteru, WhatsAppu či dalších důležitých aplikací. Můžete tak odpovídat na zprávy či jen brouzdat po těchto aplikacích. To je skvělá výhoda, pokud jste třeba v práci, kde nemůžete používat mobilní telefon, nebo třeba když zrovna sportujete.

Udržuje připojení déle, než váš telefon

Výkon baterie chytrých hodinek je samozřejmě někde úplně jinde než baterie v mobilním telefonu. Baterie na chytrých hodinkách totiž vydrží klidně i 10 dní některé dokonce i mnohem víc, což je výhoda, když jedete na delší cestu a nemáte možnost nikde si dobít svůj telefon. Stále tak budete na dosah.

Už víte, proč vám chytré hodinky nesmí chybět?