Hlavní navigace

Adobe již brzy představí rodinu produktů Creative Suite 4

Novinka pro tvorbu poutavého obsahu pro rozmanitá média, od tisku přes web, interaktivní, zvuková, obrazová až po mobilní zařízení, bude již brzy představena. Další informace čtěte už během následujících dní

Sdílet

Společnost Adobe již brzy představí novou verzi rodiny programů Adobe Creative Suite, určenou pro návrháře, grafiky, vývojáře webového obsahu, tiskaře a audio a video profesionály. Pomocí sady Creative Suite 4 budou moci uživatelé z různých profesí a zaměření tvořit poutavý obsah a ten následně sdílet na různých médiích – o tisku přes internet, film, interaktivní, zvuková a obrazová média až po mobilní zařízení. Sada Adobe Creative Suite 4 se bude skládat z edicí Creative Suite 4 Design, Creative Suite 4 Web, Creative Suite 4 Production Premium a Creative Suite 4 Master Collection a bude obsahovat nové verze všech samostatných produktů a technologií, které jsou součástí jednotlivých edic.

Edice Design Suite je určena profesionálům v oblasti tisku, kteří tvoří obsah pro tištěné a online výstupy. S edicí Web Suite mohou uživatelé navrhovat, vytvářet a vyvíjet poutavé webové stránky a interaktivní online aplikace. Sada Production Premium je určena pro profesionály z oblasti audia a videa a je určena pro tvorbu animací, videa a zvuku. Možnosti uvedených edicí spojuje sada Master Collection, která tak nabízí úzce integrované prostředí pro tvorbu obrazového, zvukového nebo interaktivního obsahu pro různé využití, od tisku přes web až po film a mobilní zařízení.

Představení nových produktů se očekává během následujících dní.

- - PR

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).