Hlavní navigace

Abacus se stává CPU Channel Provider společnosti AMD

Abacus Computer, významný distributor komponent a periferií v České republice, získává prestižní status AMD CPU Channel Provider. Abacus se tak stává oficiálním zdrojem v distribučním kanále

Sdílet

Abacus se timto stává jedním z nejvýznamějších hráčů pro dodávky mobilních, desktopových i serverových procesorů značky AMD v České republice. Pro zákazníky Abacusu to představuje přímý přístup k nejširšímu portfoliu produktů AMD, záruku nejlepších cen a garanci bezproblémových reklamací.

Vedle statusu
AMD Opteron Solution Provider, který Abacus získal již dříve díky své pozici na českém serverovém trhu jako největší regionální (CZ, SK, PL) výrobce serverů s procesory AMD Opteron, tak přichází další krok k lepším dodávkám produktů společnosti AMD zákazníkům společnosti Abacus. Firma AMD považuje Abacus Computer za natolik spolehlivého a významného partnera, že si tuto firmu vybrala jako Opteron Launch Partnera pro český trh při příchodu nové generace špičkových serverových procesorů v roce 2007.

General Manager Sales & Marketing CEE společnosti AMD, pan Piotr Bulkovski, prohlásil:

„AMD oceňuje dlouhodobou podporu od ABACUS Computer, která již vedla k jejich ocenění jako AMD Opteron Solution Provider. Nyní vidíme ohromné zlepšení v CPU channel byznysu společnosti ABACUS Computer a proto jsme potěšeni možností přivítat tohoto našeho významného partnera mezi renomonavými držiteli statusu AMD CPU Channel Provider."

- - PR