Hlavní navigace

Zúčastněte se programu Office Insider z libovolné platformy - 1.díl

23. 4. 2017

Sdílet

 Autor: PCWorld.com
Prostřednictvím programu Office Insider se dostanete k novým funkcím dříve než ostatní.

Firma Microsoft v poslední době dělá maximum pro to, aby byla vidět nejen ona, ale i její činnost. Pravděpodobně jste už někde zaslechli, že Microsoft zpřístupňuje ukázky nových sestavení pro Windows 10, která následně vedou k vydání větších aktualizací, jako je například aktualizace s názvem Creators Update, která byla vydána nedávno. Ale věděli jste, že Microsoft nabízí podobný Insider program i pro Microsoft Office?

Úvod

Pokud jste fandou do všemožných novinek, rádi je zkoušíte a pokud chcete mít možnost si vyzkoušet třeba nové šikovné funkce v Excelu, nové možnosti týkající se pokročilé úpravy textu ve Wordu, popřípadě stojíte o takové speciality, jako je třeba podpora pro MacBook Pro Touch Bar, pak je pro vás program Office Insider jako stvořený.

Microsoft rozlišuje dvě úrovně programu Insider. Prvním z nich je úroveň Fast, která je určena pro ty, kteří se chtějí dostat k novým funkcím co možná nejrychleji. Nevýhoda této úrovně spočívá v tom, že novinky jsou často v tak chybovém stavu a způsobují takové problémy, že používání programů Office s těmito neodladěnými funkcemi může být spíše frustrující než zábavné a přínosné. Pak je tady úroveň Slow, která je z tohoto pohledu daleko méně riskantní. Obě verze jsou určeny jak pro počítače s operačním systémem Windows, tak i pro počítače Mac. Ostatní platformy pak mohou používat vždy pouze jednu z těchto variant. Na následujících řádcích si ukážeme, jak se dá připojit k programu Office Insider nezávisle na tom, zda používáte klasický počítač PC, počítač Mac, zařízení s Windows 10 Mobile, telefon s operačním systémem Android nebo zařízení s operačním systémem iOS.

MIF21

 

Pokračování