Hlavní navigace

Zlevňování Sony konzolí

20. 3. 2009

Sdílet

Je jisté, že tenhle krok by se hodně moc líbil hráčům a dokonce i samotným herním vydavatelům. Co jej, podobně jako třeba analytici, vidí jako nezbytně nutný.

Ano, hlavním tématem je samozřejmě PS3, o jejímž zlevnění se mluví hodně dlouho. Přičemž herní analytici mají za hotovou věc, že se už na jaře bude tenhle herní stroj prodávat za výrazně sympatičtější peníz, než je tomu dosud. Ovšem Sony všechny podobné informace odmítla a i nadále odmítá blíže komentovat.

Nicméně další polínko pod vroucí kotel spekulací přidal nyní server CVG, kde se objevila zajímavá zpráva čerpající údajně od důvěryhodného zdroje - malobchodního prodejce ve Velké Británii, který potvrzuje nejenom blížící se slevu PS3, ale také handheldu PSP! U PS3 by přitom mohlo jít o velmi výrazný pokles prodejní ceny, dokonce tu padla zmínka o 100 dolarech.

Sluší se v tomto kontextu ještě připomenout, že i samotní herní vydavatelé vidí tenhle krok jako nezbytně nutný, čímž spolu vytvářejí na Sony určitý tlak. Takže máte-li právě nákupní náladu, počkejte chvilku a dost možná ušetříte.

skoleni

Zdroj: EDGE Online

 

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).