Hlavní navigace

Zlevnění konzole Xbox 360 Elite

31. 8. 2009

Sdílet

V celé Evropě včetně České republiky se cena konzole Xbox 360 Elite se 120 GB diskem sníží o 50 €. Nově tedy bude k dostání za doporučenou koncovou cenu 6 690 Kč včetně DPH.


„Vánoční sezóna se pomalu blíží, a tak je právě teď ten pravý čas poohlédnout se po dárcích, které si vaši blízcí doopravdy užijí", říká Chris Lewis, vice president Interactive Entertainment Business pro Microsoft Europe a dodává: „Našim cílem pro nadcházejících 18 měsíců je posunout domácí zábavu o velký kus dopředu. Samozřejmě chceme pro tuto revoluci mít vybudovanou dostatečně velkou a pevnou základnu. Víme, že cena je pro hodně zákazníků rozhodujícím faktorem při výběru elektroniky, ale zejména v Evropě se čím dál více hledí i na design, univerzálnost a přidanou hodnotu. Xbox 360 zohledňuje všechny tyto faktory a tak věříme, že udržíme naše pozitivní výsledky po celé Evropě."

skoleni

Snížení ceny konzole Xbox 360 Elite je v souladu s celkovou strategií, díky které nabízí Xbox 360 na evropských trzích hodnoty a služby ve všech cenových kategoriích.  S prémiovou konzolí Xbox 360 Elite za novou cenou 6 690 Kč a verzí Xbox 360 Arcade za 5 490 Kč je jasně nastaven výběr a možnost volby mezi základní a prémiovou konzolí. Prodej Xboxu 360 Pro s 60GB diskem bude postupně v Evropě ukončen.


zdroj: PR

Autor článku

Pod autorským pojmem „Redakce“ se rozumí společná práce redaktorů serveru PCWorld.cz.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).