Hlavní navigace

Zahrajte si s kamarády nové demo hry Maelstrom

19. 3. 2007

Sdílet

V poslední demoverzi se dočkáme multiplayeru

Všichni fanoušci real-time strategií nad dnešní zprávou jistě zajásají. Na internetu se totiž objevilo multiplayerové demo k nadcházející RTS Maelstrom, kterou vytváří společnost Codemasters. Demoverzi naleznete jednak na oficiálních stránkách hry a také na našem webu zde.

Příběh gamesy se odehrává v blízké budoucnosti, ve které se naše planeta Země ocitá ve víru neustálých válek. Dvě pozemské supervelmoci bojující mezi sebou o poslední zbytky nerostných zdrojů budou muset najednou čelit třetí hrozbě, mimozemské rase agresivních a technicky vyspělých vetřelců. Každá frakce má samozřejmě své unikátní jednotky na které se váže specifický styl boje. Ve hře se navíc dočkáme plně destruovatelného terénu, což využijeme zejména při taktickém vedení konfliktu.
V multiplayerovém demu si zahrajete dvě mapy. V první proti sobě stojí dva hráči mající za úkol smést z povrchu zemského soupeřovu základnu. Druhá mapa se odehrává v opuštěném vulkanickém ternénu a postaví se v ní proti sobě čtyři protivníci.