Hlavní navigace

Zachraňte New York v Crysis 2

23. 3. 2011

Sdílet

Očekávaná FPS katapultuje hráče do skvěle vizuálně zpracovaných ruin New York City, které v roce 2023 zasáhne devastující útok mimozemšťanů. S pomocí bojové superkombinézy Nanosuit 2 budou rychlí, silní a neviditelní a pokusí se zachránit lidstvo před zničením.

„Vývoj Crysis ve verzích pro konzole považujeme z hlediska Cryteku za obrovský úspěch,“ uvedl Cevat Yerli, výkonný ředitel společnosti Crytek. „Jsme nesmírně nadšeni ze skutečnosti, že přinášíme tuto vysoce kvalitní střílečku z vlastního pohledu hráčům na několika platformách a současně jim nabízíme další dimenzi hraní ve stereoskopickém 3D.“

V Crysis 2 zasáhne New York City série klimatických katastrof, následovaných epidemií, která v krátkém čase drasticky zredukuje místní populaci. Za této situace se v ulicích města objeví agresivní mimozemšťané a uvrhnou metropoli do ještě hlubšího chaosu a zkázy. Na tomto bitevním poli již hráči nebudou omezeni na pouhé střílení a vrhání granátů, ale budou moci využívat apokalyptické prostředí New York City jako virtuální „hřiště“ a proměnit se zde v ničivé zbraně.

skoleni

Crysis 2 rovněž obsahuje vysoce dynamickou multiplayerovou kampaň, vyvinutou specializovaným dceřiným studiem Crytek UK. Tvoří ji celkem 6 herních módů a 12 map, rozprostírajících se na řadě známých lokalit New Yorku. Hráči se na nich pohybují nejen v klasické horizontální, ale také vertikální rovině, což jim dovoluje využívat zcela nové strategické postupy a útočit, nebo se bránit shora i zdola. Ústředním prvkem herního systému multiplayeru je pak kombinéza Nanosuit 2 se svými unikátními vlastnostmi.

Crysis 2 je na českém a slovenském trhu k dostání buď ve 2D nebo stereoskopickém 3D ve verzích pro Xbox 360, PLAYSTATION 3 a PC.

Autor článku

Pod autorským pojmem „Redakce“ se rozumí společná práce redaktorů serveru PCWorld.cz.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).