Hlavní navigace

Za týden se koná technologická konference TECHED

17. 4. 2008

Sdílet

Ve dnech 22. až 25. dubna proběhne v Praze na Černém Mostě již šestý ročník technologické konference TECHED 2008, organizátory jsou firmy GOPAS a Microsoft.

skoleni

Ve dnech 22. až 25. dubna proběhne v Praze na Černém Mostě již šestý ročník technologické konference TECHED 2008. Organizátoři (GOPAS a Microsoft) očekávají, že se konference v porovnání s loňským rokem zúčastní zhruba o 35% IT specialistů více (loni jich bylo kolem 250). Odborná konference je určena pro všechny, kteří chtějí mít přehled o současných a budoucích trendech v oblasti produktů společnosti Microsoft.


Jednotlivé semináře jsou koncipovány vždy do několika znalostních úrovní. Pořadatelé program doplnili ještě o bloky partnerů konference. Marek Fiala ze společnosti LCS, která je producentem podnikových informačních systémů Hélios, připravil pro tuto příležitost přednášku na téma Vývoj moderního otevřeného informačního systému. Jakub Lukeš z truconneXion rozebere implementaci a správu AuditPro ve firemních sítích a zástupci advokátní společnosti Roedl & Partner zakončí celou konferenci pohledem na problematiku autorských práv a licencování.Večerní odreagování účastníků bude probíhat ve formě závodů motokár a bowlingového turnaje. „Samozřejmostí je možnost konzultace se specialisty po celou dobu trvání akce,“ říká Dvořák. Celkem je připraveno více než 40 prezentačních bloků, rozdělených do dvou přednáškových sálů. „To vše bude doplněno také o Hand´s on Lab room, kde si účastníci konference budou moci pod dozorem instruktorů nové produkty vyzkoušet,“ doplňuje Dvořák a upozorňuje, že neméně oblíbenou částí jsou i konzultace nazvané Ask the Expert nebo otevřená diskusní fóra. Stejně jako ten loňský, tak i letošní ročník TECHEDu se koná v prostorách multikina Village Cinemas Černý Most. Po celou dobu setkání budou moci účastníci setkání zdarma využívat WIFI bezdrátový internet, připraveny budou i nezbytná dobíjecí místa pro laptopy a každý obdrží poukázky pro využití fitness a bazénu přímo v místě konání.

- - Čestmír Žák

Autor článku

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).