Hlavní navigace

World of Warcraft hratelný na iPhone!

1. 5. 2009

Sdílet

Fenomenální masivně multiplayerové RPG je možné hrát i na oblíbeném telefonu iPhone. Jak to probíhá ukazuje video.

Může fungovat nesmírně oblíbené masivně multiplayerové RPG také na iPhonu? Bylo by to jistě velké překvapení. V tomto ohledu máme ale rozporuplnou zprávu: pokud byste na iPhone World of Warcraft nainstalovali, s největší pravděpodobností by nefungoval. Ovšem je možné využít několika triků k tomu, aby celá anabáze úspěšně proběhla.

Ukazuje to izraelsko-americká společnost Volee, která využívá speciální technologie streamování dat z počítače na iPhone. Díky tomu mohlo vzniknout přiložené video, které skutečně ukazuje úspěšné hraní World of Warcraftu na iPhone. Některé akce, jako například operace v aukčním domě nebo chatování s ostatními hráči, je dokonce možné provádět i mimo dosah počítače. Tyto akce se poté do perzistentního světa samy převedou.

Je pravdou, že z videa lze poznat, jak moc je technologie iPhone v případě World of Warcraft zatížena. O hraní se rozhodně nedá hovořit jako o zcela plynulém. Také menu nejsou úplně detailní. Ale jde to. Společnost Volee chce tuto technologii adaptovat také  na další oblíbené online hry - například Second Life.

Pokud si říkáte, že jde stejně o fake, s největší pravděpodobností nemáte pravdu. Video je dlouhé několik minut a žádné náznaky podvodu se v něm neobjevují. Posuďte sami.


cyber23

 

Zdroj: Gamestar.de

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).