Hlavní navigace

World of Warcraft vstupuje do South Parku

3. 10. 2006

Sdílet

Oblíbené MMORPG se objeví v kresleném komediálním seriálu

Tento týden bude v USA odvysílána zatím poslední série drsného animovaného seriálu South Park. V satirické komedii plné černého humoru se objeví i známé online RPG World of Warcraft. A jak si z něj chtějí autoři filmu, tedy Trey Parker a Matt Stone, utahovat a přivádět tak mravokárce k šílenství?

V premiéře desáté série South Parku se jeden chlapec z proslulého horského městečka v USA ocitne v nesnázích, ztracen kdesi v online světě WoW. Lidé z Blizzardu, tedy společnosti jež World of Warcraft stvořila, nevědí jak nebohému chlapci pomoci. Záchranné akce tak nezbudou na nikom jiném, než na povedené čtveřici žáků základní školy. Stanley, Kyle, Cartman a Kenny se opět musejí vydávat na své další dobrodružství. Vedení Blizzard Entertainment se k tomu vyjádřilo ve smyslu, že jsou velmi potěšeni zájmem obou slavných tvůrců, kteří se rozhodli obsadit World of Warcraft do svého animovaného filmu.

Určitě se na nové díly ztřeštěného South Parku těšíme, jen by nás tak trochu zajímalo, zda se nejedná o velmi chytře umístěnou skrytou reklamu ze strany herního magnáta Blizzardu.