Hlavní navigace

Warrior Epic: beta už začíná

29. 4. 2009

Sdílet

Máte chuť si zahrát pořádnou onlinovku? Potom by vás mohla zaujmout šance přihlásit se do uzavřené bety zajímavého MMORPG Warrior Epic.

Společnosti GOA a True Games už nějaký ten rok vyvíjejí zajímavě vypadající fantasy MMORPG, které by rádo konkurovalo World of Warcraft. To se mu zřejmě tak úplně nepovede, jelikož nedisponuje zrovna nejlepší propagací, zasvěcené hlasy ale tvrdí, že jde o po všech stránkách promyšlenou hru. 

To budete moct vyzkoušet už od 30. dubna, kdy začíná uzavřená betafáze, které se můžete po přihlášení a přijeteí také zůčastnit, a to samozřejmě zcela zdarma. Možná patříte k těm, kdo Warrior Epic testovali už minulý rok. Od té doby se ale udála celá řada zásadních změn.

Přibyly nové souboje s bossy, zajímavější questy, zlepšil se interface a tak dále. Betatestery by měla přesvědčit lepší a více odsýpající hratelnost, stejně jako promyšlenější charakterový systém. Samozřejmě ale autoři chtějí, aby ještě přispěli svými radami do mlýna.

Warrior Epic je zaměřeno na hráče, kteří u onlinovky nechtějí sedět celé dny, aby něčeho dosáhli. Naopak, stačí vám pár desítek minut denně, nebo třeba jen nějaká ta hodinka o víkendu. A také si užjete spoustu zábavy. Ostatně, ani smrt tu není řešena nijak dramaticky. Pokud zemřete, je to spíše šance podívat se do světa duchů, kde vás zase čeká o něco jiný zážitek.

Hra je zaměřena na dvaceti až třicetiminutové mise, a to jak takové, které můžete absolvovat sólo, tak skupinově pojaté. Máte-li tedy chvilku čas, sednete ke hře, splníte quest a zase se v klidu odpojíte. Nic vám neuteče. 

skoleni

Pravda, grafické zpracování nepatří k tomu nejlepšímu, ale to je v případě tohoto žánru poměrně podružný aspekt. Hlavní jsou socializační a komunitní funkce. A samozřejmě také možnost zvelebovat svou postavu. 

Chcete-li si to v předstihu před vydáním vyzkoušet na vlastní kůži, máte možnost.