Hlavní navigace

Vyhlašujeme soutež o nejzábavnější video s tématikou IT

3. 3. 2014

Sdílet

 Autor: © Cybrain - Fotolia.com
Společnost IDG, vydavatel PC Worldu, vyhlašuje soutěž o „Nejzábavnější video s tématikou IT“.

Trávíte spoustu času na Youtube a prohlížíte si zajímavá videa z oblasti, která vás baví? V takovém případě pro vás máme návrh: Podělte se s ostatními čtenáři o své nejvtipnější video-zážitky!

Pokud budete mít štěstí, můžete vyhrát tablet Energy Sistem X10 Quad. Šikovné desetipalcové zařízení, které běží na Androidu 4.2 Jelly Bean, nabízí svižný čtyřjádrový procesor s výkonem 1,6 GHz a dostatek výkonu pro hraní her, sledování fi lmů nebo prohlížení internetu.

Soutěžní formulář najdete zde.

Energy Sistem

Video, s nímž se zúčastníte soutěže, může, ale nemusí být přímo vaše. Stačí, když libovolné vtipné video na internetu najdete a upozorníte nás na něj. Musí ale nezbytně souviset s tématikou IT. (Redakce si samozřejmě vyhrazuje právo neuveřejnit takové video, které by porušovalo zákon, etický kodex, apod.). V případě odkazů na duplicitní videa bude zařazen soutěžní příspěvek, který byl do soutěže zaregistrován dříve.

Chcete-li se zúčastnit naší soutěže, vyplňte formulář na této stránce a zadejte do něj (v případě Youtube) odkaz na stránku s videem. (Nejedná-li se o Youtube, pak je třeba vložit kompletní embed kód.) Dále zadejte nový titulek videa a váš krátký, pokud možno vtipný komentář.

Soutěžit s námi můžete do 18.5. 2014, kdy soutěž vyhodnotíme a oznámíme absolutního vítěze.

Společnost Energy Sistem můžete najít také na Facebooku a Twitteru.


Stránku se soutěžními videi najdete zde.

Soutěžní formulář najdete zde.

Autor článku

Pod autorským pojmem „Redakce“ se rozumí společná práce redaktorů serveru PCWorld.cz.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).