Hlavní navigace

Společnost EA oznámila nové datum vydání The Sims 3

5. 2. 2009

Sdílet

Společnost Electronic Arts oznámila, že distribuce The Sims™ 3, netrpělivě očekávaného vlajkového titulu slavné herní série The Sims, bude zahájena ve verzích pro PC, Mac, iPhone, iPod Touch a mobilní zařízení v létě 2009. Datum pro PC verzi The Sims 3 bylo konkrétně stanoveno na 2. června 2009.

 

The Sims 3 je úžasná hra, v níž můžete libovolně rozhodovat o běhu života, tvořit a chlubit se svým talentem," řekl Ben Bell, výkonný producent The Sims 3. „Hráči ve hře získají nekonečnou tvůrčí inspiraci, třeba díky pestré škále charakterových vlastností a celoživotních přání, jejichž prostřednictvím si sami vytvoří autentické osobnosti s realistickými osudy. Se simíky se budou moci vydat do města, setkat se s jeho obyvateli, natočit vlastní video a to pak umístit online." *

„Červnový termín vydání je pro nás, v kombinaci s revolučním titulem, na kterém náš tým pracuje, ideální příležitostí ke zvýšení povědomí o The Sims 3," uvedl Russell Arons, viceprezident EA pro marketing.

The Sims 3 se stanou letním hitem roku 2009! Díky enormnímu úspěchu předchozích titulů budeme mít šanci oslovit jak tradiční příznivce The Sims, tak i nováčky."

Cloud23

Další informace o The Sims 3 naleznete na www.thesims3.com. Titul The Sims 3, vyvíjený studiem The Sims, vzniká také ve verzích pro Mac, iPhone, iPod Touch a mobilní zařízení. Ukázky ze hry jsou k dispozici na http://thesims3.ea.com/

 

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).