Hlavní navigace

Vražedné flash disky

23. 10. 2008

Sdílet

Jste drsní, v černém a posloucháte metal? I pokud nejste, tak byste neměli přehlédnout nové flash disky od společnosti Craneo, které jsou ve tvaru lebek.

Nejsem zrovna příznivec všemožných cetek, které prodávají v každém větším městě, ale tentokrát musím udělat výjimku, protože nové flash disky od společnosti Craneo mě zaujaly. Jsou totiž provedené poměrně hodně stylově, obzvlášť šedé a černé provedení vypadá dost "hrozivě". USB krytka je navíc krytá pod čelistí, kterou budete muset v případě použití flash disků sundat a lebku zasunout do USB slotu.

Výrobce chce své nové flash disky prodávat pouze ve 2GB provedení, avšak alespoň rovnou v osmi různých barevných provedeních, kde nechybí ani růžové, které by si neměla nechat ujít žádná pořádná emo dívka. Pokud jste navíc dostatečně drsní, dá se flash disk nosit i jako prsten.

Celý produkt však podstatně kazí cena, kterou výrobce stanovil na 145 amerických dolarů (2800 korun), což je slušně řečeno předražené. Za tu cenu si zřejmě nejen já koupím Corsair Survivor či podobný flash disk, a ještě téměř 2000 korun ušetřím.

- - Tomáš Šulc

skoleni