Hlavní navigace

Zabil ženu kvůli Playstation!

4. 4. 2009

Sdílet

Neuvěřitelný případ vraždy se odehrál ve Velké Británii. Muž ubodal svou choť, protože se mu nelíbilo, že příliš hraje na Playstation jejich syna!

Čas od času se ve světovém zpravodajství objeví skutečně neuvěřitelný případ. Jako tento. Odehrál se ve Velké Británii, ve zdánlivě idylické rodině. Jedná se o velmi brutální vraždu, kterou spáchal dvaašedesátiletý muž na své ženě, s níž žil více jak třicet let.

Důvod je přitom těžko pochopitelný. Žena se totiž zjevně zamilovala do domácí konzole Playstation, která původně patřila jejich synovi. Ovšem žena na ní hrála více než on. Dokonce si jí přestěhovala do ložnice a dokoupila sem 37palcovou obrazovku, aby mohla v co nejlepší kvalitě hrát celou noc. Jelikož byla vzhůru až do ranních hodin a neustále hrála, musel si její muž lehnout na gauč do obývacího pokoje.

Jednou kvůli tomu došlo k velké hádce, kdy muž svou, o šestnáct let mladší ženu dvakrát bodnul nožem. Syn okamžitě zavolal policii, ale ta už se dočkala jen mužova vysvětlení: "Je mi to líto, asi jsem jí zabil." U soudu byl muž popisován jako dosud velmi milující manžel a starostlivý otec, který nikdy neměl problémy se zákonem.

skoleni

Až příchod Playstation do domu znamenal problémy. Muž byl nakonec odsouzen ke čtrnáctiletému odnětí svobody, jelikož mu pomohla řada polehčujících okolností. Jen doufáme, že se tohoto případu nechopí některý z mravokárců a nebude se odvolávat na to, že za vraždu mohou hry a Playstation. Jako obvykle za ní může akorát lidský zkrat.

Zdroj: Telegraph