Hlavní navigace

Volný TV pro 500 000 domácností

14. 11. 2007

Sdílet

Telekom Austria známá v tuzemsku značkou Volný, rozšiřuje pokrytí služby Volný TV – digitální televize přes telefonní linku. V současné době touto službou Volný pokrývá přes půl milionu pevných linek v ČR.

UI21

Volný nadále rozšiřuje počet lokalit, ve kterých je možné objednat digitální televizi Volný TV. Aktuálně je k dispozici na více než 500 000 pevných linkách - v Praze (Vršovice, Strašnice, Vinohrady, Spořilov, Těšnov, Bohnice, Kobylisy a oblast Praha – střed), Brně, Ústí nad Labem, Hradci Králové a Plzni.


Volný navíc pro nové zákazníky připravil speciální nabídku. Při objednání internetového připojení o rychlosti 2 Mb/s (služba Volný Internet, Komplet nebo Internet Extra) má zákazník možnost získat rozšířenou nabídku TV Plus (31 kanálů) na 6 měsíců zdarma. Pokud si zákazníci navíc objednají balíček Kino Plus (obsahuje TV kanály: HBO, HBO2, HBO Comedy, Cinemax, Cinemax2 a neomezený přístup do videotéky HBO Digital) získají jej na 3 měsíce zdarma a poté jen za poloviční cenu (napořád).

Kromě nabídky 40 televizních stanic Volný TV obsahuje i premiérové filmové kanály, videopůjčovnu (Video On Demand), filmotéku HBO Digital a další služby jako je fotoalbum, nebo hry. Součástí služby je i funkce televizního programového průvodce (EPG), který poskytuje podrobné informace a obrázky k vybranému pořadu, hodnocení filmů apod., a to až na 14 dní dopředu. Služba nabízí i další zajímavé funkce jako „Moje TV“ - možnost vytvoření vlastního televizního kanálu, a unikátní funkce „Pustit od začátku“ a „Pause TV“ - zastavení živého vysílání. Službu lze získat spolu s modemem s možností použití i pro bezdrátové připojení k internetu za 1 Kč.

Aktuální přehled pokrytí VOLNÝ TV a další informace naleznete na stránkách: http://tv.volny.cz. Nové lokality přibudou už v průběhu následujících měsíců.

- - David Zajíc