Hlavní navigace

Vkusná a barevná řešení pro organizaci kabelů

26. 11. 2009

Sdílet

Máte už plné zuby nesmyslné změti různých kabelů, ve kterých se zkrátka nedá vyznat? Máme pro vás praktické a zároveň vkusné řešení, které oživí vaši jinak všední pracovnu.

Elegantní řešení, jak si udělat pořádek v kabelech

 

Určitě znáte situace, kdy se marně snažíte zjistit, který kabel kam vede a vaším jediným řešením se stává metoda pokus/omyl, která vás v kombinaci se zákonem schválnosti donutí vypojit a znovu zapojit minimálně polovinu přítomných kabelů. A to nemluvíme o stírání prachu na stole nebo vysávání pod ním, kdy vám kabely zbytečně překáží a znesnadňují již tak neoblíbené domácí práce. Určitě jste někdy slyšely o tom, že v jednoduchosti je síla. Co takhle barevná a vkusná řešení, které tohle rčení nejen dokazují, ale navíc zajímavým způsobem zkrášlí vaše pracovní prostředí?

Jsou jimi malinké plastové identifikátory Dotz Cord, které staví na jednoduchosti, praktičnosti a barevnosti. Prvními z těchto drobných pomocníků jsou malé plastové disky, které se o organizaci kabelů zapříčiní hned dvojím způsobem - svou barvou a malým obrázkem, který zobrazuje, k jakému zařízení jimi označený kabel směřuje. Jak můžete vidět, k dispozici jsou hned v několika barevných provedeních a nabízejí i velké množství rozmanitých štítků, z nichž deset dává prostor vaší vlastní fantazii. Prodávají se po deseti kusech a v přepočtu stojí zhruba 170 Kč.

Identifiers_Computer_Office_01

Dalším užitečným pomocníkem jsou stahovačky, které vám pomohou sepnout kabel či kabely do úhledného svazku a označit jej písmeny nebo čísly. Prodávají se po osmi kusech v přepočtu za 170 Kč a rozveselí vaši, teď již úhlednou síť kabelů několika barvami.

Straps_Multicolor_01

Poslední pomocník je určen na váš pracovní stůl a vzdáleně připomíná šnečí ulitu, do které lze smotat zbytečně dlouhý kabel. Za stejnou cenu jako u předchozích produktů si lze pořídit jeden kus.

Wraps_Red_01

Všechny tyto produkty lze zakoupit v internetovém obchodě  na adrese store.cordotz.com.

Identifiers

skoleni

Straps_Multicolor_02

Wrap_Open_02

Autor článku