Hlavní navigace

Virus Cornflaker napadnul Pentagon!

Sdílet

Nejhorší předpovědi odborníků na internetovou bezpečnost se naplnily! Virus Cornflaker se nekontrolovatelně šíří po celém světě a způsobuje miliardové škody...

Zákeřný virus Cornflaker útočí!

 

Virus Cornflaker, patřící do kategorie tzv. breakfastových virů, napadá výhradně počítače, které se zapnou mezi 6 a 9 hodinou ranní. O maximální důmyslnosti tvůrců škodlivého kódu svědčí fakt, že se tato časová hodnota liší v jednotlivých zeměpisných šířkách a délkách, přičemž se zdá, že autoři do viru zakomponovali vertimplexární GPS modulátor.

Poté, co virus napadne operační paměť počítače v sektoru WC007C, začne na pozadí provádět operace, které vyústí v paralýzu nebohého uživatele. Kromě toho, že se z reproduktorů napadeného počítače začne linout hudba pocházející od dosud nezjištěného interpreta, dochází rovněž k napadení ovladače grafické karty. Na monitoru se posléze začínají objevovat obrazce, vedoucí k hypertenzi v oblasti dorzo-ventrální arterie.

K problematice jsme získali vyjádření jednoho z předních odborníků v dané oblasti, pana Arnosta Paula Snakea z Pentagonu. Následuje videozáznam z tiskové konference.

skoleni

 

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).