Hlavní navigace

Video: Tajemství inkoustových kazet

3. 11. 2011

Sdílet

 Autor: © Sven - Fotolia.com
Víte, čím se od sebe odlišují inkoustové náplně? Poznejte jejich tajemství prostřednictvím dvoudílného seriálu s Thomem Brownem, „inkoustologem“ HP, který vás zavede rovnou do útrob inkoustových kazet.

„Pokud byste se pokusili zopakovat mikroskopický proces inkoustového tisku v lidském měřítku, museli byste se postavit na střechu třicetipatrové budovy a trefit se drobnou mincí do vědra stojícího na chodníku pod vámi,“ tak popisuje průběh tisku Thom Brown, „inkoustolog“ společnosti Hewlett-Packard, který se na vývoji inkoustů pro tiskárny podílí od samého počátku.

Každý, kdo používá inkoustovou tiskárnu, určitě řeší i otázku, zda má raději investovat do originálních cartridgí, či postačí zakoupit alternativní nebo opětovně doplněné. A která z těchto variant vyjde skutečně dráž? Na tyto i další otázky vám Thom Brown zábavným a velmi neformálním stylem odpoví v následujících videích.

 

Technologické okénko aneb Originální inkoustové kazety HP (s titulky)

Proč je originální inkoustová kazeta dražší než refill? (s titulky)

 

Odměna pro zákazníky využívající originální inkoustové kazety

Společnost HP letos na podzim spustila program pro odměňování zákazníků, kteří pro své inkoustové tiskárny volí originální tiskové náplně. Každému uživateli, který od 1. září do své tiskárny nainstaloval nové originální inkoustové kazety, se zobrazí dialogové okno s nabídkou získání slevového kódu. Tento program se vztahuje na všechny tiskárny představené od jara tohoto roku a na budoucí modely.

webcast_aruba

„Za každou originální tiskovou náplň získá zákazník slevový kód v hodnotě 30 Kč, přičemž tato částka odpovídá slevě ve výši 10–18 % z celkové ceny většiny tiskových kazet. Takto získané kódy je možné rovněž sčítat a to přímo v nákupním košíku obchodního portálu www.hpmarket.cz ,“ uvedla k programu Jana Kučerová, marketingová manažerka HP.

Aby mohl zákazník této možnosti využít, je třeba se zaregistrovat. Slevový kód s instrukcemi jak jej použít bude poté doručen do jeho e-mailové schránky. Slevu je možné čerpat při dalším nákupu na serveru HPmarket.cz.