Hlavní navigace

Video: Microsoft představuje hraní s Kinectem

18. 6. 2010

Sdílet

Podívejte se s námi na představení Kinectu a první záběry ze hraní s tímto pohybovým ovladačem, s nímž budete moci sportovat, cvičit, závodit, tancovat nebo si hrát s virtuálními zvířaty.

 

(video)

 

Microsoft tento týden slavnostně přejmenoval svůj herní pohybový ovladač snímající celé tělo. Kinect, dříve známý jako Project Natal, byl ohlášen při nedělním velkolepém vystoupení cirkusového souboru Cirque du Soliel. V pondělí pak společnost prozradila podrobnější informace.

Kinect pro Xbox 360 se na celosvětových trzích objeví letos před Vánocemi počínaje 4. listopadem v Severní Americe. Spolu s ním bude uvedena i obsáhlá řada 15 kompatibilních herních titulů. Kinect je navíc plně podporován více než 40 miliony konzolí Xbox 360, které společnost Microsoft do dnešního dne prodala.

Pro více podrobností si přečtěte článek Herní pohybový systém Kinect od Microsoftu se objeví na trhu 4. listopadu. Představeny byly i hry, které budou na trh uvedeny spolu s ovládacím systémem. Budete s nimi moci sportovat, cvičit, závodit i tancovat. Jedna z her, nazvaná Kinectanimals, vám umožní hrát si s virtuálními zvířaty.

Demonstrováno bylo i hlasové a pohybové ovládání, kterého lze využít při sledování filmů. Na závěr prezentace společnost představila novou verzi své herní konzole. Nový Xbox 360 je tenčí, disponuje 250GB pevným diskem a vestavěným Wi-Fi přijímačem.

MIF22

nova a starsi verze Xboxu 360

Další informace o nové verzi konzole Xbox 360 se dočtete ve článku Spolu s Kinectem byla představena i nová a tenčí verze Xboxu 360 s Wi-Fi.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).