Hlavní navigace

Veletrh Invex končí

18. 2. 2009

Sdílet

Každoroční veletrh INVEX, jak jej všichni z minulosti známe, po osmnácti ročnících končí. Nahradí ho INVEX FORUM, samostatně konané dvoudenní konferenční akci s podtitulem „Odborné ICT setkání“.

Bohužel posledních pár ročníků už veletrh nenabízel to co dříve - nejnovější a nejžhavější produkty, přeplněné pavilony, zajímavé osobnosti a každý následující den tisíce dalších návštěvníků. Vystavovat technologie z velké části ztratilo svůj původní smysl, prezentovat konkrétní tematická řešení přesně vymezeným skupinám posluchačů však nikoli. INVEX FORUM tak s sebou přinese konference, semináře, kulaté stoly, diskuse nad aktuálními trendy, nebo prezentace nových řešení, a to pro registrované odborné návštěvníky.

 

„Změna formátu na INVEX FORUM je logickou reakcí nejen na situaci na trhu ICT, ale také na výraznou diverzifikaci návštěvníků - odborných na straně bývalého Invexu a široké veřejnosti na straně spotřebitelsky zaměřených Digitexu a Interkamery. Tento jednoznačný trend se stal základem pro naše rozhodnutí změnit dosavadní koncepci a ukončit společné konání všech veletrhů," komentuje chystané novinky Radek Malý, ředitel INVEX FORA.

 


Premiérové Invex forum se uskuteční na brněnském Výstavišti ve dnech 5. a 6. října 2009 odděleně od třídenních veletrhů Digitex a Interkamera, které společně začnou až 8. října. Digitex se letos podle BVV ještě více zaměří na oblast digitální zábavy, Interkamera pak přinese laický i více odborný program všem zájemcům o fotografování.

skoleni

 

zdroj: PR, PC World