Hlavní navigace

Vánoční soutěž se společností Kingston o Wi-Drive a 32GB flash disky

7. 12. 2011

Sdílet

 Autor: Kingston
Nadělování vánočních dárků pokračuje, tentokrát ve spolupráci s výrobcem Kingston.

PC World přináší svým čtenářům možnost získat před Vánocemi také hodnotné ceny z produkce společnosti Kingston. První cenou je Wi-Drive, bezdrátový pevný disk pro iPad/iPhone/iPod s 16 GB úložného prostoru v ceně 1 799,- Kč, na druhého šťastlivce čeká flash disk DataTraveler Ultimate 3.0 32 GB za 1 700,- Kč a nakonec třetí v pořadí získá flash disk DataTraveler R500 s kapacitou 32 GB v hodnotě 1 320,- Kč.

 

1. místo: Wi-Drive 16 GB

Přenosné úložiště Wi-Drive vám umožní bezdrátově přenášet data díky zabudované technologii Wi-Fi a čtyřhodinové výdrži baterie. Zařízení se jednoduše vejde třeba i do kapsy saka a je vhodné pro přenos dat mezi zařízeními Apple, konkrétně je kompatibilní s iPodem touch třetí a čtvrté generace, iPhonem 3G, 3GS a 4G a iPadem. Wi-Drive, jež jsme pro vás odzkoušeli v redakčním testu, zkrátka přináší dalších 16 GB k vašemu přístroji s nakousnutým jablíčkem. Zájemci mohou zakoupit i 32GB verzi.


\\\"\\\"

 

2. místo: DataTraveler Ultimate 3.0 32 GB

Jak již název napovídá, „flashka“ je určená pro rychlé USB připojení standardu 3.0. Jestliže nechcete dlouho čekat na fyzické přetažení dat z vašeho počítače či mobilního zařízení, jsou disky řady DataTraveler Ultimate 3.0 určeny právě pro vás. Kromě výherní verze s kapacitou 32 GB lze na trhu najít i kapacity 16 a 64 GB.


\\\"\\\"

 

3. místo: DataTraveler R500 32 GB

Ač pomalejší než jeho výše zmíněný kolega, nabízí model R500 jiné přednosti, zejména výjimečnou výdrž a tím pádem i účinnou fyzickou ochranu dat, a to hlavně díky pogumovanému tělu. Flash disk v atraktivním designu seženete v kapacitách 16, 32, 64 a 128 GB.


\\\"\\\"

 

Chci se zúčastnit soutěže!

Autor článku

Pod autorským pojmem „Redakce“ se rozumí společná práce redaktorů serveru PCWorld.cz.