Hlavní navigace

Vánoční soutěž s Netgearem o Wi-Fi routery a adaptéry!

16. 11. 2011

Sdílet

PC World ve spolupráci se společností Netgear přináší svým čtenářům další z řady soutěží o atraktivní ceny - tentokrát jsou ve hře celkem tři Wi-Fi routery a 4 Wi-Fi adaptéry!

Sedm z našich čtenářů, kteří se soutěže zúčastní, získá jeden ze soutěžních produktů Netgearu, a to z řady Wi-Fi routerů či adaptérů. Konkrétně můžete soutěžit o následující ceny:

 

1. místo:  Wi-Fi router WNDR3800 Premium Edition

Bezdrátový gigabitový dvoupásmový router, jehož základem se stal 680MHz procesor společně se 16 MB flash paměti a 128 MB RAM, nabízí optimalizaci Wi-Fi kanálů Clear Channel Selector nebo možnost vytvoření privátního cloudu prostřednictvím Netgear ReadySHARE Cloud. Podrobnější informace o této novince naleznete zde.

Wi-Fi router WNDR3800 Premium Edition

 

2. místo: Wi-Fi router WNDRMAC

WNDRMAC je bezdrátový gigabitový dvoupásmový router a jak již jeho název napovídá, poskytuje přidanou hodnotu uživatelům počítačů, operačních systémů či smartphonů společnosti Apple, kteří mohou využít např. funkce Time Machine či Bonjour tisku. Podrobnější informace o této novince naleznete zde.

Wi-Fi router WNDRMAC

 

3. místo: Wi-Fi router WNR1000

Levný router s nadstandardními funkcemi, který řeší základní požadavky na připojení u domácností i kanceláří, jež mají vyšší datové vytížení - tohle a mnohem víc je model s označením WNR1000.

Wi-Fi router WNR1000

 

 

4. - 5.  místo: Wi-Fi adaptér WNDA3100

Dva šťastlivci získají bezdrátový dvoupásmový N USB 2.0 adaptér, který využívá čipset Atheros Xspan. Díky adaptéru se připojíte k bezdrátové síti i na zařízeních, které neoplývají integrovaným adaptérem.

Wi-Fi adaptér WNDA3100

 

6. - 7. místo: Wi-Fi adaptér WNA3100

Tento adaptér je jednopásmový, podporuje standard 802.11n 2.0 a spolupracuje se všemi routery běžícími na 802.11b/g a 802.11n. K adaptéru je přibalena USB kolébka pro snadnější manipulaci a umístění vedle notebooku, stejně jako pro efektivnější příjem Wi-Fi signálu.

Wi-Fi adaptér WNA3100

 

skoleni

Soutěž bude ukončena ke dni 27.11.2011.

 

Chci se zúčastnit soutěže!

Autor článku

Pod autorským pojmem „Redakce“ se rozumí společná práce redaktorů serveru PCWorld.cz.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).