Hlavní navigace

Univerzální vysílač Belkin TuneCast 3

1. 9. 2007

Sdílet

Belkin TuneCast 3 je bezdrátový vysílač, který propojí libovolný hudební zdroj se sluchátkovým výstupem (iPod, PD...


Belkin TuneCast 3 je bezdrátový vysílač, který propojí libovolný hudební zdroj se sluchátkovým výstupem (iPod, PDA, MP3, počítač atd.) s FM radiovým přijímačem, například autorádiem či domácí stereo soustavou.
Můžete tak poslouchat svou oblíbenou hudbu v reproduktorech bez složitého propojování kabely. TuneCast 3 je rozšířenou a zdokonalenou verzí TuneCast II, oproti kterému je menší a tenčí, nabízí kvalitnější přenos signálu, jednodušší ovládání a nový příjemný vzhled. Stavový indikátor informuje o uložení paměťových předvoleb, o nastavení mono/stereo, o zpracovávání požadavku a o zapínání/vypínání zařízení.
TuneCast 3 přenáší zvukový signál z libovolného zařízení vybaveného sluchátkovým konektorem 3,5?mm, např. z přehrávače iPod, z přehrávačů MP3, z přenosných přehrávačů DVD, ze zařízení PSP, z přehrávačů CD a z přenosných počítačů. Elegantní zařízení TuneCast 3 nabízí integrovanou správu kabelů a stavový indikátor na obrazovce LED z organických krystalů, díky které budete vědět, kdy došlo k uložení předvoleb. Snadno čitelná obrazovka OLED šetří baterii a umožňuje provozovat zařízení TuneCast 3 až 20 hodin na baterie při napájení dvěma bateriemi typu AAA.
Díky své univerzálnosti je TuneCast 3 ideální pro rodiny s více MP3 a zvukovými zařízeními. Při dlouhých cestách automobilem můžete přijímat podcasty, poslouchat oblíbená alba a nemusíte se omezovat na místní rádio. Na cestách je s přehrávačem iPod nebo jiným přehrávačem MP3 zařízení TuneCast 3 perfektním společníkem v cizích zemích, kde rádio vysílá v cizím jazyce. Cena tohoto zařízení je 1 499 Kč včetně DPH.
www.belkin.cz

Autor článku