Hlavní navigace

Tři kandidáti na kabelku

6. 1. 2009

Sdílet

Dnes vám chceme představit tři novinky – stylové mobilní telefony, které by ve vaší kabelce rozhodně neměly chybět. Věříme, že svého favorita si najde každá z vás.

Vážené čtenářky,


myslely jste si, že PC World je určen výhradně mužům a všelijakým počítačovým šílencům, kteří by se hodili leda do seriálu Partička IT? Kdepak, nová rubrika našeho magazínu je určena právě vám! A speciálně vám chceme představit tři novinky – stylové mobilní telefony, které by ve vaší kabelce rozhodně neměly chybět. Věříme, že svého favorita si najde každá z vás.  Důraz jsme kladli zejména na elegantní tvar, nápaditou barvu a stylovou originalitu. Netvrdíme, že  telefony, se kterými  vás nyní seznámíme,  jsou ty nejlepší na trhu po technické stránce, nicméně žádný z nich vám rozhodně neudělá ostudu ve chvíli, kdy jej z kabelky vylovíte před přítelem nebo kamarádkami.

 Nokia 7610 Supernova

Nokia 7610 SupernovaNokia 7610 Supernova je stylový mobil, který vás na první pohled upoutá svým barevným provedením. Telefon je vyveden v příjemné světle fialové kombinaci s bílým detailem předního krytu. Díky tomu, že nabízí výměnné kryty,  můžete volit také červenou nebo tmavě modrou kombinaci. Samotný přístroj má vysouvací konstrukci a nezabírá tak v kabelce mnoho místa. Přestože byl telefon prvoplánově navržen jako stylový, nechybí ani podpora moderních datových technologií, které můžete využívat pro připojení k internetu, odkud lze například stahovat nové písničky, obrázky nebo vyzváněcí melodie. Radost mohou mít také fanynky hudby, neboť Supernova disponuje hudebním přehrávačem schopným přehrávat MP3 písničky. Telefon dále nabízí kvalitní fotoaparát, s jehož pomocí hravě zachytíte příjemné momentky s přáteli, rodinou nebo zvířecími mazlíčky.

Cena: cca 5500 Kč s DPH

 

 


LG KF300


LG-KF-300LG KF300 je „véčko“, jehož přední část vypadá, jako by byla z kovu. Telefon je laděn do světle růžové barvy, nicméně konzervativnější z vás mohou zvolit variantu v elegantním černém barevném provedení. Po rozevření vás na první pohled upoutají velká tlačítka klávesnice, společnost LG totiž při vývoji tohoto modelu skutečně kladla velký důraz na snadné a rychlé ovládání. U telefonu LG je fotoaparát o něco horší než u Nokie, ale pokud obrázky používáte do výhradně do MMS zpráv, určitě vám to vadit nebude. Samozřejmá je dnes i přítomnost rádia a hudebního přehrávače, které vám pomohou zkrátit dlouhou chvíli například při čekání na MHD.  Celkově můžeme říci, že LG KF300 je velmi elegantně vypadající telefon s příjemně jednoduchým ovládáním.

 

Cena: cca 3500 Kč

 

 

Motorola Moto U9

MotorolaU9Neobvykle oblý tvar tohoto telefonu rozhodně upoutá pozornost v každé společnosti, navíc máte možnost si vybrat mezi fialovou a temně červenou barevnou variantou. Po rozevření tohoto véčkového telefonu můžete pracovat na  pohodlné klávesnici, svou kvalitou vás jistě osloví také použitý displej. Pochválit musíme velmi dobře zpracovaný hudební přehrávač. Pozor si však dejte na materiál použitý na přední straně telefonu, ten je totiž velmi náchylný na poškrábání. Telefon tedy budete muset nosit v „ponožce“ nebo jej důsledně chránit před kontaktem se svazkem klíčů. Jinak lze tento designově výjimečný a přitažlivý telefon doporučit především těm z vás, které milujete originalitu a neobvyklý vzhled.

Cloud23

 

Cena: cca 3200 Kč

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).