Hlavní navigace

Total War: Shogun 2 ve třech verzích

21. 1. 2011

Sdílet

Vydání dalšího dílu série Total War se nezadržitelně blíží, a tak společnost Comgad nyní odhaluje podrobnosti o jednotlivých edicích, ve kterých bude PC hra Total War: Shogun 2 k sehnání.

Společnost Comgad přinese na český a slovenský trh celkem tři verze PC hry Total War: Shogun 2. Těšit se můžete jak na klasickou standardní, tak i speciální limitovanou edici, která bude výhradně určena pro předobjednávky, a v neposlední řadě také jako u všech předchozích dílů série bohatou sběratelskou edici.


  • Total War: Shogun 2 Standardní edice: atraktivní balení v širší DVD krabičce s profesionální českou lokalizací a tištěným manuálem za cenu 1199kč / 48,99 €

 

  • Total War: Shogun 2 Limitovaná edice: obdoba standardní verze s rozšířeným obsahem v podobě unikátní hratelné frakce klanu Hatori, bonusový scénář s historickou bitvou Nagašino, kompletní set brnění pro vašeho avatara a pro začátek zkušenostní body na vylepšení vaší online postavičky. To vše 1199kč / 48,99 €, tedy za cenu standardní verze.

 

  • Total War: Shogun 2 Sběratelská edice: exkluzivní balení v podobě krabičky z imitace bambusu. Kromě rozšířeného obsahu Limitované edice bude navíc součástí také art book Shogun 2 a jedinečná, detailně propracovaná figurka generála Takedy Shingena jednoho z největších vojevůdců Japonska. To vše za cenu 1999Kč / 79,99 €

 

Tvůrci her Rome a Empire: Total War vydají pokračování titulu, který celou slavnou sérii začal. Total War: Shogun 2 představí novou úroveň strategických her na PC, a to jak pro zkušené veterány, tak pro úplné nováčky.

MIF21

 

PC hra Total War: Shogun 2 bude na český a slovenský trh uvedena v den evropské premiéry 15. března 2011.

Autor článku

Pod autorským pojmem „Redakce“ se rozumí společná práce redaktorů serveru PCWorld.cz.