Hlavní navigace

Total War: Shogun 2 ve třech verzích

21. 1. 2011

Sdílet

Vydání dalšího dílu série Total War se nezadržitelně blíží, a tak společnost Comgad nyní odhaluje podrobnosti o jednotlivých edicích, ve kterých bude PC hra Total War: Shogun 2 k sehnání.

Společnost Comgad přinese na český a slovenský trh celkem tři verze PC hry Total War: Shogun 2. Těšit se můžete jak na klasickou standardní, tak i speciální limitovanou edici, která bude výhradně určena pro předobjednávky, a v neposlední řadě také jako u všech předchozích dílů série bohatou sběratelskou edici.


  • Total War: Shogun 2 Standardní edice: atraktivní balení v širší DVD krabičce s profesionální českou lokalizací a tištěným manuálem za cenu 1199kč / 48,99 €

 

  • Total War: Shogun 2 Limitovaná edice: obdoba standardní verze s rozšířeným obsahem v podobě unikátní hratelné frakce klanu Hatori, bonusový scénář s historickou bitvou Nagašino, kompletní set brnění pro vašeho avatara a pro začátek zkušenostní body na vylepšení vaší online postavičky. To vše 1199kč / 48,99 €, tedy za cenu standardní verze.

 

  • Total War: Shogun 2 Sběratelská edice: exkluzivní balení v podobě krabičky z imitace bambusu. Kromě rozšířeného obsahu Limitované edice bude navíc součástí také art book Shogun 2 a jedinečná, detailně propracovaná figurka generála Takedy Shingena jednoho z největších vojevůdců Japonska. To vše za cenu 1999Kč / 79,99 €

 

Tvůrci her Rome a Empire: Total War vydají pokračování titulu, který celou slavnou sérii začal. Total War: Shogun 2 představí novou úroveň strategických her na PC, a to jak pro zkušené veterány, tak pro úplné nováčky.

skoleni

 

PC hra Total War: Shogun 2 bude na český a slovenský trh uvedena v den evropské premiéry 15. března 2011.

Autor článku

Pod autorským pojmem „Redakce“ se rozumí společná práce redaktorů serveru PCWorld.cz.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).