Hlavní navigace

TomTom White Pearl - GPS pro ženy

4. 6. 2009

Sdílet

TomTom představil poněkud netradiční novinku – GPS navigaci purčenou speciálně ro ženy.

TomTom White PearlTomTom White Pearl vychází z edice TomTom ONE IQ Routes. Od ní se však odlišuje luxusním designem a ženám je přizpůsoben i obsahem. Díky perleťovému provedení a aktivnímu držáku EasyPort přístroj vybočuje z typického vzhledu přenosných navigací firmy TomTom. Je ozdoben dekorativním vzorem, který se v celé kráse vyjeví až po zapnutí navigace na úvodní obrazovce.

TomTom

Navigaci White Pearl i s držákem můžete uložit do hedvábného uzavíratelného váčku, který je rovněž součástí balení, a tím jej udržet v čistotě a bezpečí. Přístroj je díky tomu snadno přenosný a vejde se i do té nejmenší dámské kabelky.

TomTom

skoleni

Navigace disponuje předinstalovanou sadou užitečných bodů zájmu. Díky různým kategoriím typu „Místa k vidění“, „Nakupujte do zemdlení“ či „Móda pro každý den“ se řidičky snadno najdou ta nejzajímavější místa - od módních butiků přes obchody s vybavením pro domácnosti po restaurace, bary, kavárny, kina či divadla. Nechybí ani  technologie IQ Routes, která dokáže s vysokou přesností spočítat čas cesty a dobu příjezdu. Dále řidičky ocení navádění do jízdních pruhů, takže budou vždy vědět, kam se na složitých křižovatkách zařadit.

TomTom

Doporučená maloobchodní cena nového TomTom White Pearl  činí 5290 Kč. Tato speciální edice bude k dostání od konce června 2009 pouze ve vybraných obchodech. V České republice koupíte produkt v prodejnách sítě Datart.

Další informace o produktu najdete na: http://www.tomtom.com/page/whitepearl