Hlavní navigace

Tip: Wizz Bar - vychytávka pro tablety s Androidem

23. 8. 2011

Sdílet

Aplikace Wizz Bar určená pro tablety s operačním systémem Android Honeycomb vám umožní vytvořit seznam až sedmi zkratek pro aplikace a spouštět je z jakéhokoli jiného programu díky bodu na stavovém řádku.

Aplikace Wizz Bar určená pro tablety s operačním systémem Android Honeycomb vám umožní vytvořit seznam až sedmi zkratek pro aplikace a spouštět je z jakéhokoli jiného programu díky bodu na stavovém řádku.

Vybrané aplikace se zobrazí v dalším okně, jež se objeví po ťuknutí do oblasti uprostřed stavového řádku. Stačí vybrat požadované zkratky a ty do okna umístit. Můžete si vybrat aplikace, ale také různá nastavení či možnosti.

Aplikaci lze bezplatně stáhnout z  Android Marketu. K dispozici je také placená verze, ve které si můžete vybrat více než sedm zkratek pro aplikace, bohužel není k dostání na Android Marketu, ale pouze na oficiálních stránkách. Odkaz pro aplikaci zdarma naleznete zde.

IT_PR_2023

wizzbar

Další tipy na šikovné aplikace pro mobilní platformy naleznete na sesterském magazínu Smart World, který vám přinesl i tento tip!

Byl pro vás článek přínosný?

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).