Hlavní navigace

TIP: vydělávejte sdílením dat na internetu

6. 7. 2010

Sdílet

Chtěli byste bezpracně vydělat peníze na internetu pouhým sdílením dat, které máte v PC, s jinými lidmi? Poradíme vám, jak na to.

Pokud chcete vydělávat peníze sdílením obsahu, který máte ve svém počítači, pak vyzkoušejte službu Ziddu.com. Za každý soubor, který budete sdílet a někdo si jej stáhne, dostanete zaplaceno 0.001 amerického dolaru. Takže platí jasný vzorec - čím víc souborů sdílíte, tím více lidí si je stáhne a vy více vyděláte. Užívání služby je velmi snadné, stačí se jen zaregistrovat a nastavit, která data z vašeho počítače si mohou ostatní uživatelé stáhnout.

Na Ziddu.com máte pro svá data k dispozici neomezený prostor. Služba umožňuje také sledovat či poslouchat  multimediální soubory jiných uživatelů online, takže je nemusíte stahovat. A na rozdíl od některých podobných služeb může uživatel stahovat současně několik souborů. Služba nabídne i celou řadu světových jazyků  nebo jednoduchý webový editor, ve kterém mohou uživatelé upravovat své fotografie. Pokud byste na sdílení dat nechtěli vydělávat, můžete využít Ziddu.com pouze pro sdílení se svými přáteli.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).