Hlavní navigace

TIP: Obohaťte svůj Facebook o tlačítko "To se mi nelíbí"

23. 8. 2010

Sdílet

Chtěli byste mít na Facebooku vedle tlačítka "To se mi líbí" i tlačítko "To se mi nelíbí"? Poradíme vám, jak na to.

Někteří z vás jistě v poslední době slyšeli nepravdivé zprávy o existenci tlačítka "To se mi nelíbí," které na Facebooku standardně není dostupné. Existuje dokonce podvodná aplikace přímo na webu této sociální sítě, nabízející  údajnou možnost přidání tlačítka dislike, ovšem v tomto případě se jedná o pouhý podvod, svým charakterem podobný jako dříve nechvalně proslulá aplikace "Stalker Catcher" nebo mnohé další.

cyber23

Méně známá je již ovšem skutečnost, že není problém si toto tlačítko, díky němuž můžete na známé sociální síti vyjadřovat svůj názor, jednoduše (a legálně) přidat. Stačí používat webový prohlížeč Firefox a nainstalovat si do něj speciální add-on. Přídavek s názvem Official Facebook Dislike Button od skupiny FaceMod bude dělat přesně to, co od něj očekáváte: přidá vedle možnosti To se mi líbí i možnost To se mi nelíbí.

Pokud si tedy nyní váš přítel na Facebook napíše, že dnes měl "nejhorší den ve svém životě," budete jej moci podpořit stiskem toho správného tlačítka. Jen malé upozornění na závěr: nové tlačítko uvidí pouze ti uživatelé, kteří používají Firefox a mají nainstalován daný přídavek. Vývojáři však slibují, že v blízké době přidají podporu i pro další prohlížeče jako je Chrome, Safari a samozřejmě Internet Explorer.

Byl pro vás článek přínosný?

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).