Hlavní navigace

Tip: Používejte oblíbené aplikace pro Android také na PC

12. 8. 2011

Sdílet

Na Macích lze spustit Windows, Linux lze rozjet snad na všech platformách, tak se proč se omezovat v případě Androidu? S emulátorem BlueStacks své oblíbené aplikace rozjedete i pod Windows!

S aplikací BlueStacks, o níž nedávno informoval sesterský magazín Smart World, si můžete androidí aplikace užít i na kterémkoliv počítači s operačním systémem Microsoft Windows na platformě x86. Jediným neduhem je fakt, že si nenakoupíte aplikace přímo v Android Marketu (kvůli omezením Googlu), nicméně nic a nikdo vám nebude bránit v nákupu na nedávno „otevřeném“ Amazon Appstore.

Aplikace přijde vhod také těm z vás, kdo nevlastníte tablet ani chytrý telefon se systémem Android, ale přesto byste si rádi některé aplikace osahali (navíc je originální emulátor od Google nepříjemně pomalý).

Pokud již patříte mezi zkušené uživatele systému se zeleným robotem, potom jste nejspíš na spousty aplikací zvyklí natolik, že bez nich nemůžete fungovat. Žádný problém! Schválně si zkuste, jak se s takovými aplikacemi pracuje na velké obrazovce. Myslíme si, že se vám to bude líbit. Více informací naleznete na domovské stránce projektu BlueStacks.