Hlavní navigace

TIP: nevšední poznámkový blok od Microsoftu pro iPhone

19. 1. 2011

Sdílet

Microsoft včera vydal aplikaci OneNote pro iPhone, která nabídne velmi zajímavý poznámkový blok. OneNote můžete po omezenou dobu stahovat zdarma.

Stejně jako OneNote pro Windows Phone 7, i OneNote Mobile pro iPhone uživatelům umožní rychle zaznamenávat nápady a zapisovat poznámky na cestách. Podle Microsoftu je OneNote "digitálním deníčkem dnešní doby a místem pro zapisování všeho od nápadů až po běžné věci, které prostě musíte udělat." Všechna data, jež do OneNote zaznamenáte, se automaticky zálohují online a synchronizují s Windows Live SkyDrive, díky čemuž můžete ke svým poznámkám přistupovat jak přes Office Web Apps, tak pomocí desktopové verze Office nebo přes smartphone.

OneNote není jen další poznámkový blok. Aplikace umí rozpoznat váš rukopis, nahrávat audio či video klipy a nabídne také hledání pořízených záznamů. Ať už budete sedět u počítače připojeného k internetu nebo budete na cestě se svým iPhonem, můžete si být jisti, že vaše poznámky budou aktuální. OneNote pro iPhone Microsoft distribuuje zdarma pouze na omezenou dobu, takže neváhejte a stahujte jej z App Store, dokud to jde.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).