Hlavní navigace

TIP: nejžhavější aplikace pro Windows Phone 7

21. 2. 2011

Sdílet

 Autor: Fotolia © itestro
V dnešním tipu se podíváme na čtyři aplikace pro Windows Phone 7, které by se vám mohly hodit.

Seesmic

Seesmic je velmi populární nástroj, který slouží ke správě několika sociálních sítí pomocí jednoho rozhraní. Aplikace vám umožní sdílet fotografie nebo vkládat statusy na všechny sociální sítě naráz.

Flixster

Pokud jste hudebními fanoušky, musíte ve své sbírce rozhodně mít i tuto aplikaci. Flixster umožňuje sledovat nejnovější trailery, číst recenze a hodnotit filmy. Podobných aplikací je pro Windows Phone 7 dostupných více, avšak jen málo z nich nabídne tak intuitivní rozhraní.

Travelocity

Travelocity je bezpochyby jednou z nejlepších aplikací pro cestování. Uživatel díky ní může jednoduše zkontrolovat informace o letu, letišti nebo hotelu. Travelocity umí také využít GPS v telefonu uživatele k nalezení místních hotelů (včetně jejich hodnocení) a umožní jejich rezervaci.

Facebook

webcast_aruba

I když Windows Phone 7 nabízejí integraci s touto sociální sítí v panelu Lidé, oficiální aplikace Facebooku pro WP7 nabídne mnoho funkcí navíc. Aplikace má velmi intuitivní rozhraní a na hlavní straně nabídne menu s nejpoužívanějšími položkami (fotografie, zprávy, přátelé, news feed...).

Foto: Fotolia, Itestro